Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: soba za tinejđere

soba za tinejđere 4 godina 3 tjedana ago #6736

• Jagwii
  • Jagwii's Avatar
  • Fresh Boarder
Imam 18 godina, studentica sam i nikad nisam zadovoljna svojom sobom pa je vječno "preuređujem".
Soba mi je malena i u njoj provodim gotovo svo vrijeme kada sam kod kuće, u njoj spavam, učim, plačem, smijem se, relaksiram, surfam po internetu, uzgajam biljke, ponekad jedem, praktički živim u njoj.
Zanima me kako da je uredim a da odgovara i mojim potrebama i načelima feng shuia.
The administrator has disabled public write access.

Odg: soba za tinejđere 4 godina 3 tjedana ago #6737

• nino206
  • nino206's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 2
hehe, mislo sam da sam ja najmlađi na forumu...a kad ono B)
i ja sam imao isti problem...mala soba, večinom u njoj..., a kad ono... uskoro ču imat cijeli kat za sebe :woohoo:
Priloži nacrt kuće( jer ne možeš sobu razmatrat posebno) i detaljnije naznači raspored u sobi...

Odg: soba za tinejđere 4 godina 3 tjedana ago #6755

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Pozdrav Jagwii, dobro nam došla :) !

Kako reče Nino, pošalji tlocrt, pa ćemo vidjeti što se može B) .

Odg: soba za tinejđere 3 godina 9 mjeseci ago #7471

• Mikica
  • Mikica's Avatar
  • Fresh Boarder
Ja sam na ovome forumu potpuno nova a i u Feng Shui-u.Nešto sam čituckala ali mi trenutno jedna stvar nije jasna.Uređujem sobu studentice i htjela bih prostor djeca i kreativnost ozdraviti njenom slikom i cvijetom.E sada nastaju nedoumice.U jednoj knjizi sam čitala da dođe živi cvijet( ja sam kupila cvjetajuću ljubicu) a na ovdje sam pročitala da ne dođe rezano i cvjetajuće cvijeće već slika.Šta sada da napravim.Trenutno čistim sobu pa bih na kraju voljela sve posložiti kako treba.Možete li mi molim vas pomoći.Ako sam pogriješila i napisala pitanje tamo gdje nije mjesto oprostite mi jer sam nova pa molim moderatora ako sam pogriješila da premjesti pitanje tamo gdje mu je mjesto. :huh:

Odg: soba za tinejđere 3 godina 8 mjeseci ago #7481

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Po mom mišljenju najučinkovitije bi bilo postaviti neki metalni predmet i nešto što simbolizira ili prikazuje onu vrstu kreativnosti koja se želi potaći. Vjetreno zvono je možda dobro rješenje, jer je metalno, kreće se i čisti energiju, pa ako ima uvjeta za to, možda bi trebalo probati.

Što se cvijeta tiče, ne znam. Ja ga ne bih koristila na zapadu, ali to ne znači da je to loša ideja. Vjerojatno je smisao toga uvećati energiju, pošto cvijet raste, ali kako se radi o metalnoj energiji, ja bih načelno bila protiv biljke. Ali ponavljam, različiti majstori imaju različita mišljenja, a ja u praksi nisam isprobala biljku na tom mjestu, pa ne mogu tvrditi.

Odg: soba za tinejđere 3 godina 8 mjeseci ago #7487

• Piksi
  • Piksi's Avatar
  • Platinum Boarder
Pozdrav Mikica, možda bi bilo bolje stavljati umijesto slike cvijeta ili nečeg što si pročitala, njene slike koje ona voli i koje je čine nasmijanom, možda nešto što ona želi imati/biti. Slike nje i njenih prijatelja kućnih ljubimaca ako ih voli. Nadam se da razumiješ, mislim da su osobne stvari koje voliš daleko bolji aktivatori, samo treba pripaziti na osnove elemenata B)

Odg: soba za tinejđere 3 godina 8 mjeseci ago #7493

• Mikica
  • Mikica's Avatar
  • Fresh Boarder
Shvaćam šta ste htjeli reći a i još sam malo čitala o tome.Sve je sada jasno!

Hosting za web stranice

Naša preporuka hostinga za web stranice.
Kontaktirajte nas za dodatni popust!!!
Za sva pitanja u vezi web stranica ili postavljanja na hosting slobodno nas kontaktirajte preko kontakt forme

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1113
  • Najnoviji član: Djokovic
  • Ukupno postova: 9243
  • Ukupno tema: 625
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 28 gostiju i nema članova online

Školski raspored

Raspored sati koji se može urediti i isprintati

Jednostavnog dizajna u obliku tablice koji se može urediti / editirati i potom snimiti ili isprintati.

Oblik datoteke je PDF.

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...