Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: CRVENA KUTIJA ZA PLACENE I NE PLACENE RACUNE

CRVENA KUTIJA ZA PLACENE I NE PLACENE RACUNE 4 godina 6 mjeseci ago #6038

• natasa2ss
  • natasa2ss's Avatar
  • Expert Boarder
Negde sam procitala da je dobro imati crvenu kutiju u koju treba odlagati placene racune od struje, grejanja, telefona....,a na tu kutiju redjati ne placene racune!
Problem je sto ne znam gde sam to citala jer nisam zapamtila, gde bi bilo najpovoljnije drzati tu kutiju?

Sta mislite o tome? :ohmy:
natasa
The administrator has disabled public write access.

Odg: CRVENA KUTIJA ZA PLACENE I NE PLACENE RACUNE 4 godina 6 mjeseci ago #6122

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Mislim da ne placene racune ne treba energizirati crvenom kutijom tj. ne zelimo sto vise ne placenih racuna, zato bi bilo pozeljno ih drzati u sto manjoj kutijici i ne na vidljivom mjestu.

Odg: CRVENA KUTIJA ZA PLACENE I NE PLACENE RACUNE 4 godina 6 mjeseci ago #6125

• mete_orka
  • mete_orka's Avatar
  • Expert Boarder
pročitala si kod mene ;)

to je savjet koji mi je dala fengshuistica i to zato što je moj najpovoljniji pravac SI, da ih držim tamo i to zatvorene u crvenoj kutiji da ih simbolično spali.
eto odakle onda ta crvena kutija :)

Odg: CRVENA KUTIJA ZA PLACENE I NE PLACENE RACUNE 4 godina 6 mjeseci ago #6126

• natasa2ss
  • natasa2ss's Avatar
  • Expert Boarder
Pozdrav Meteorka,
Znas da sam citala mnogo ali sam vise pogubila u glavi gde i sta!To sa crvenom kutijom sam zapamtila jer mi se ucinilo logicno i stvarno ok.Super!

Da li to znaci da ako nemamo isti povoljan pravac ne trba da koristimo crvenu kutiju? Ili sta mislis?

Pozz :)
natasa

Odg: CRVENA KUTIJA ZA PLACENE I NE PLACENE RACUNE 4 godina 6 mjeseci ago #6128

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Pozz curke!

Evo ja sam bas procitala neki dan u jednoj knjizi kaok nikako racuni ne smiju biti kod ulaznih vrata sto ja nisam znala niti isla previse za tim jer navodno da uzrokuje svadje i odlazak novca, jos se ja kao cudim sto novac kako dobijem tako ga dam za rezije sad sam ga maknula cca na SI kod hladnjaka na jednu policicu jer mi tako barem nisu na udaru i ne vide se toliko koliko su se vidjeli jer u biti ispadalo mi je kako ulazis u kucu tako su moji racuni bili na udaru odmah, nadma se da ce mi se stanje napokon malo popraviti, sad bas razmisljam da ih mozda stavim i u tu crvenu kutiju kao sto ste i vi :kiss: :kiss: :kiss:

Odg: CRVENA KUTIJA ZA PLACENE I NE PLACENE RACUNE 4 godina 6 mjeseci ago #6129

• mete_orka
  • mete_orka's Avatar
  • Expert Boarder
ne mislim ništa, pošto s time eksperimentiram. sad su mi u Z u istoj kutiji.
Probaj, pa prati promjene... stavi je ili u svoj najbolji pravac, ili u 4. povoljni pravac po redu.

Odg: CRVENA KUTIJA ZA PLACENE I NE PLACENE RACUNE 4 godina 6 mjeseci ago #6145

• natasa2ss
  • natasa2ss's Avatar
  • Expert Boarder
Hvala meteorka na savetima!Drago mi je da si prisutna jer smatram da imas odlicne savete u poboljsanju nasih zivota!
natasa

Odg: CRVENA KUTIJA ZA PLACENE I NE PLACENE RACUNE 4 godina 6 mjeseci ago #6149

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Crvena boja u FS nam koristi za energiziranje ili aktiviranje, jedna je od najpovoljnijih i najjacih boja. Koristi se i za privlacenje novca. Preporucljivo je imati crveni novcanik ili tri novcica povezana crvenom vrpcom umotana u crvenu omotnicu koja se noci u novcaniku ili torbi. Kada smo umorni obucemo nesto crvene boje da nam digne energiju. Crvena boja je yang pripada jugu. U tamnim, hladnim prostorijama koristimo svijetlo ili yang boje da uspostavimo ravnotezu.
U kineskim restoranima prevladava crvena i zlatna boja, a sve u svrhu privlacenja gostiju tj. novca.
Ne placeni racuni se drze u sto manjoj kutiji ili omotnici yin boje na nevidljivom mjestu.
Jedino kod nepovoljne letece zvijezde npr. kao sto je #3 se koristi crveno ili svjetlo da ju drzi pod kontrolom. Ako zelite sto manje ne placenih racuna nikako ih ne drzite u crvenoj kutiji jer ih nece spaliti samo ce ih povecati.
Dakle crvena je izuzetna boja.
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Hosting za web stranice

Naša preporuka hostinga za web stranice.
Kontaktirajte nas za dodatni popust!!!
Za sva pitanja u vezi web stranica ili postavljanja na hosting slobodno nas kontaktirajte preko kontakt forme

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1133
  • Najnoviji član: maja the bee
  • Ukupno postova: 9247
  • Ukupno tema: 628
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 41 gostiju i nema članova online

Školski raspored

Raspored sati koji se može urediti i isprintati

Jednostavnog dizajna u obliku tablice koji se može urediti / editirati i potom snimiti ili isprintati.

Oblik datoteke je PDF.

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...