Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Spavaca soba

Spavaca soba 5 godina 2 mjeseci ago #8811

• MajaTo
  • MajaTo's Avatar
  • Fresh Boarder
Ja imam pitanje u vezi fotografija i nocnih ormarica u spavacoj sobi. U jednoj knjizi sam procitala da nije dobro imati na zidu iznad kreveta u spavacoj sobi djecje slike, a isto tako sam procitala da nocni ormarici nisu pozeljni jer uz krevet podsjecaju na grobnicu, dok je u drugoj knjizi to bilo u redu. Zanima se sto da radim? Da ili ne slike i nocni ormarici u spavacoj sobi? Hvala!!
The administrator has disabled public write access.

Odg: Spavaca soba 5 godina 2 mjeseci ago #8822

• DRAGICA
  • DRAGICA's Avatar
  • Expert Boarder
Slike da, ali samo od tebe i partnera, ili dvije mandarinske patke, ili nešto u dvoje, dva kamena, sad bezveze velim, ali bilo šta u paru. Ali ne ništa sa vodom. Ne znam da li se sjećaš, naši djedovi i bake su iznad kreveta stavljali svoju vjenčanu sliku. To je bila dosta velika slika i samo njih dvoje na dan vjenčanja na njoj. To danas nitko više ne radi, ali to je po feng shui-u odlično. Znači nikako ne slike djece ili cijele obitelji, njih stavi u dnevnu sobu.

A šta se tiče noćnih ormarića, tu sam i ja zbunjena, i ja sam pročitala na jednom mjestu da mora biti sve simetrično u sobi, a imala sam samo jedan ormarić pa sam išla kupovati i drugi. A onda sam pročitala u drugoj knjizi isto ovo šta i ti da noćne ormariće nikako ne stavljati da podsjećaju na grobnicu. Ja ih imam i dan danas, i nitko mi sa sigurnošću ne zna reći šta je dobro po tom pitanju. Svatko ima neko svoje tumačenje.
Javi ako nešto saznaš to i mene interesira.

Spavaca soba 4 godina 6 mjeseci ago #9244

• flamingos
  • flamingos's Avatar
  • Fresh Boarder
Pozdrav svima na forumu :). Naime moja spavaća soba nalazi se na zapadoj strani ili preciznije na sjeverozapadnoj strani. Uzglavlje kreveta je tačno na tom sjeverozapadnom zidu, i noge su nam okrenute tačno ka vratima sobe što čitajući pravila feng shuia nije nikako preporučljivo. Doista nemamo šansu da krevet stavimo na neki od drugih zidova. Da li mi možete dati neki savjet kako da poništim ovu vrstu negativnosti ili bar na neki način ublažim.Razmišljala sam o postavljanju lepeze na ulazna vrata kao neke vrste štita, ali pošto sam tek na početku upoznavanja sa pravilima feng shuia, molila bi da mi neko od poznavaoca da neki adekvatniji predlog...

Spavaca soba 2 godina 10 mjeseci ago #9447

Uvijek se dobro osjećaj kada odem na godišnji odmor i shvatim da je soba uređena po pravilima feng shuia. Nisam neki feng shui fanatik, ali za sobu mi je bitno da energija struji i da se ne nakuplja negativne energije. Najbolje sam se osjećala u apartmanima na Krku, Murteru i Novalji.

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1283
  • Najnoviji član: sasal
  • Ukupno postova: 9265
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 83 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...