Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: NA KOJU STRANU SE ORIJENTIRATI??

NA KOJU STRANU SE ORIJENTIRATI?? 7 godina 11 mjeseci ago #6934

• Anavia26
  • Anavia26's Avatar
  • Fresh Boarder
:unsure: Molim Vas za savijet....

Ovih dana ulazim u poslovni prostor tj lokal od 10-ak m2
koji se sastoji od jedne prostorije koja gleda na istok...

Ulaz u lokal je s istoka....i cijela ta strana u staklu gleda na istok.

Moj KUA broj je 7 - ZAPAD

Meni je istok najgora strana. Sjever, jug, istok i jugoistok mi ne odgovaraju.

Dali mogu ikako urediti prostor da umanjim ili uklonim nepovoljne utjecaje i dali oni zaista u tolikoj mjeri mogu utjecati na uspjeh u poslovanju....

Molim Vas za savijet prema kojoj strani okrenuti stol, tj prema kojoj bi ja trebala biti usmjerena.

Ostaje mi Sjeverozapad i Sjeveroistok s obzirom na koncepciju prostora.

Dali je to pametno????
I sta sa nepovoljnim stranama

HVALAAA :unsure:
The administrator has disabled public write access.

Odg: NA KOJU STRANU SE ORIJENTIRATI?? 7 godina 11 mjeseci ago #6962

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Pozdrav Anavia26, dobro nam došla :) .

Citirat ću velikog majstora feng shui-a J.Yapa koji kaže: Koje su tri najvažnije stvari za dobar feng shui? Lokacija, lokacija i opet lokacija.

Ako se lokal nalazi na dobroj lokaciji, u dobrom kvartu, to se reflektira na ukupan feng shui. Ok, lokal gleda u Vašem nepovoljnom pravcu, zato postavite svoje radno mjesto tako da ste okrenuti prema nekom od svojih povoljnih pravaca kada radite. Najbolje prema sjeverozapadu, ako je moguće.

Ne znam o kakvom se poslu radi, ali ako je ikako uklopivo u čitav smisao i ako ne ometa imidž vašeg posla, možete postaviti malo metalno vjetreno zvono s 5 šupljih cijevčica iznad ulaza, kako bi pročišćavalo energiju, oglašavajući se kada netko ulazi. No to nije obvezatno. Važno je da ste okrenuti u svom najboljem pravcu.

Odg: NA KOJU STRANU SE ORIJENTIRATI?? 7 godina 11 mjeseci ago #6965

• Anavia26
  • Anavia26's Avatar
  • Fresh Boarder
:) puno hvala na odgovoru....
staviti cu zvonce nije problem...dapace ako imate jos
koju sugestiju sta da postavim u ured...rado cu tako urediti lokal....bitno mi je okruzenje u kojem radim..

Jos da malo zagnjavim s jos jednim pitanjem u svezi lokala i strane svijeta....

S obzirom da je cijelom duzinom lokal okrenut prema istoku..
Mogu postaviti radni stol da gleda na juznu stranu ili da gleda na sjevernu stranu....pa se tijelom okrenuti prema povoljnom pravcu....

Pa da li preporučate sjeverozapad ili jugozapad??
Šta je povoljnije?
Kua broj 7-zapad...

:kiss: hvala jos jednom...

Odg: NA KOJU STRANU SE ORIJENTIRATI?? 7 godina 11 mjeseci ago #6967

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Što se strana svijeta tiče ovdje imate tabelu povoljnih pravaca. Znači za kua7 je najbolji pravac sjeverozapad, zato sam ga preporučila. Možete stol okrenuti prema sjeveru ili jugu, a svoj stolac okrenuti prema nekom od svojih povoljnih pravaca. Samo vodite računa da imate zid iza leđa, a nikako prozor/izlog. Ili ako i jest izlog, da je taj dio zakriljen, neproziran, bilo kako samo da vam se izvana ne vide leđa kada sjedite za stolom.

Kao dodatak uređenju bih preporučila neke od povoljnih biljaka. One izvanredno oživljavaju prostor, šire pozitivnu energiju i dobro djeluju na financije. Možete odabrati zamioculcas zamiifolia, crassula ovata (ili arborescens, ali ovata je bolja) ili dracena massangeana fragrans (nikako dracena marginata). Eventualno spathifilum zbog zračenja kompjutora.

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 31 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...