Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
(...pravci, uporaba kompasa, trigrami i sl.)

TOPIC: Pozdrav

Pozdrav 6 godina 11 mjeseci ago #8492

• Lina
  • Lina's Avatar
  • Fresh Boarder
Pozdrav svima. Več duže vrijeme čitam vaš forum i proučavam FS, na vašim sam stranicama puno toga naučila ali i puno toga me je zbunilo. Zato sam se odlučila i ja prijaviti kak bi mogla postavljati pitanja.
Nova sam opčenito na forumima pa ako nešto krivo radim slobodno me upozorite.
Trebao mi je jedan cijeli dan za crtanje tlocrta i određivanje strana svijeta ali sad sam zapela, nije mi jasno kako sada iscrtati pa kua obrazac, i kakva je razlika između pa kua i bagua.
Hvala.
The administrator has disabled public write access.

Odg: Pozdrav 6 godina 11 mjeseci ago #8493

• Lina
  • Lina's Avatar
  • Fresh Boarder
Evo opet ja, nije mi jasno kako da postavim lo shu. Ulaz mi je na jugu a piše da bi 1 trebala postaviti na sjever. Ispada da mi je 1 posao, karijera na kraju hodnika, tj. suprotno od ulaznih vrata a negdje sam pročitala da kvadrat trebam postaviti tako da gledam sa ulaznih vrata unutra, pa bi po tome 1 trebao biti na ulazu. :(

Odg: Pozdrav 6 godina 11 mjeseci ago #8512

• DRAGICA
  • DRAGICA's Avatar
  • Expert Boarder
Neki postavljaju prema stranama svijeta a neki prema ulaznim vratima, zato si zbunjena.
Mislim da bi ti bolji poznavatelji mogli odgovoriti koji način je "pravilan", ne znam se kako drugačije izraziti.
Sretno draga :)

Odg: Pozdrav 6 godina 11 mjeseci ago #8522

• Lina
  • Lina's Avatar
  • Fresh Boarder
Ja sam odustala od postavljanja kvadrata jer sektori se bitno mijenjaju ako postavim krivo.
Jednostavno sam napravila tlocrt, odredila strane svijeta i uredila po tome. Postavila sam slike i ukrase tako da odgovaraju sektoru i to je to. Sad čekam da vidim hoće li se šta promijeniti na bolje. Puno bolje sam se osjećala već nakon čišćenja samo što mi je kasnije bilo malo žao nekih stvari koje sam bacila ali tako je moralo biti. Moram napraviti reda i prostora za novo.
Voljela bi samo ako je neko raspoložen da provjeri moj tlocrt i vidi jesam li dobro uradila.

Odg: Pozdrav 4 godina 10 mjeseci ago #9257

• smolić
  • smolić's Avatar
  • Fresh Boarder
Iako je prošlo 3 god od tvog posta meni je tek sad ova tema aktualna i sad sam ja na sto čuda kao i ti tada LIna pa me zanima tvoje iskustvo. Naime selim se u novi stan i smatram to jako velikom mogućnošću za novi početak a kako imam jako puno problema vjerujem da će mi Feng Shui uistinu pomoći ako ga pravilno primjenim

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 72 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...