Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
(...pravci, uporaba kompasa, trigrami i sl.)

TOPIC: Pravac spavanja pooomoć

Pravac spavanja pooomoć 5 godina 7 mjeseci ago #8969

• Jasse
  • Jasse's Avatar
  • Junior Boarder
  • Bolje biti vjetar nego list.
Drage moje molim vas da mi kazete da li je dobar pravac spavanja Istok glava Zapad noge to su mi povoljni iako su ove godine negativne Letece zv na tim stranama. Ja sam zaoadna grupa 7,a suprug 2. Fala vam.
The administrator has disabled public write access.

Odg: Pravac spavanja pooomoć 5 godina 7 mjeseci ago #8972

• lila
  • lila's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 14
kua 7-vi
SHENG QI – Životna energija - SEVEROZAPAD
Postavite svoja ulazna vrata u ovom smeru tako da gledaju na severozapad. Ured ili radni stol u ovom području također će poboljšati vaše bogatstvo i napredak u karijeri.
TIAN YI – Nebeski doktor - JUGOZAPAD
Jugozapad pripada elementu Zemlje te ovo područje uredite s bojama zemlje. Ukoliko možete bilo bi dobro da vrata gledaju prema jugozapadu, ili spavajte na jugozapadu jer ćete tako poboljšati svoje zdravlje.
YAN NIAN – Veze - SJEVEROISTOK
Da bi začinili svoj ljubavni život postavite objekte od porculana koji predstavljaju element Zemlje.
FU WEI – Stabilnost - ZAPAD
Zapad je odlično područje za meditaciju i molitvu. Figurice kornjače ili slona mogu doneti zaštitu i stabilnost za ovo područje, jer simboliziraju snagu i stabilnost.

kua 2-suprug
SHENG QI – Životna energija - SJEVEROISTOK
Ulazna vrata bi trebala gledati na SI da bi privlačila novac i sreću. Spavajte s glavom na SI da bi potpomogli energiju bogatstva.

TIAN YI – Nebeski doktor - ZAPAD
Da bi potpomogli vaše zdravlje spavajte u smeru zapada, tako da gledate zapad dok ležite.

YAN NIAN – Veze - SJEVEROZAPAD
Spavanje u SZ smeru će potpomoći veze i odnose s vašom decom i partnerom.

FU WEI – Stabilnost - JUGOZAPAD
Ovo područje je dobro za meditaciju i razvoj, te se okrenite u ovom smeru dok se meditacijom rešavate pritiska ili stresa.

evo male pomoci oko 4 najbolja pravca za ove kua brojeve,na Vama je da sami prosudite koji pravac je ok.najbolje je da prema suprugu se orjentisete :)
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
The administrator has disabled public write access.

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 11 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...