Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
(...pravci, uporaba kompasa, trigrami i sl.)

TOPIC: Lo shu mreža (@tratinčica)

Lo shu mreža (@tratinčica) 5 godina 7 mjeseci ago #9131

• tratinčica
  • tratinčica's Avatar
  • Junior Boarder
  • Čovjek je sretan onoliko koliko može usrećit druge
  • Thank you received: 1
o hvala :) na brzom odgovoru :)
sad sam skužila da ste mi odmah odgovorili ;)
u redu, onda sam izgleda za vazu "pogodila" (točnije, suprug je pogodio,hehe)...supeeer... :cheer:
:) thank you :)

vazicaizbliza.jpg
tratinčica :)
The administrator has disabled public write access.

Lo shu mreža (@tratinčica) 5 godina 7 mjeseci ago #9154

• tratinčica
  • tratinčica's Avatar
  • Junior Boarder
draga lila,
vezano za ono što ste savjetovali emmi ("Da bi postavljali lekove za LZ morate imati dobar feng shui kuce uradjen,za sada moj vam je savet da se polako prilagodjavate samo sektorima i njihovim osnovnim principima i to jedan deo pa drugi,nikako sve odjednom.Feng shui izuskuje veliko strpljenje ;) ") , znači bitnije je prvo urediti sektore? a tek se onda voditi za onime gdje se nalaze LZ u 2013.-oj?
ili...možda sam ja krivo razumjela...možda je to bio savjet prvenstveno za emmu, vezano baš za njen stan... ;)
ne znam...zato moram da vas pitam ;)
ugl, ja sam odlučila početi od kuhinje/blagavonice/dnevnog b. :) jer mi je to sve jedan prostor (pošto je stan malecki)... pa kada sredim sve što želim po kuhinji - koliko vremena je u redu da pričekam pa da se krene dalje sa preuređivanjem? :huh: :unsure:

odgovor 5 godina 7 mjeseci ago #9156

• lila
  • lila's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 14
znači bitnije je prvo urediti sektore? a tek se onda voditi za onime gdje se nalaze LZ u 2013.-oj?

Mislim da nema prednost ni jedno ni drugo,ali dobra osnova je podloga za lecenje Lz..Sto se tice konkretnijeg odgovora na pitanje zavisi koju skolu proucavanja feng shui uzimate kao bitniju,jer razvoj ove facinantne nauke kao i njema tematika se menjala kroz vreme i ucenja.Najbitnije je da postoji osnova,energija i njihovi zakoni,sve ostalo je stvar uticaja razlicitih feng shui skola.Ima dosta tekstova na netu koja izucavaju feng shui sa razlicitih aspekata i zato je ustvari ponekad tako zbunjujuc :silly:

pa kada sredim sve što želim po kuhinji - koliko vremena je u redu da pričekam pa da se krene dalje sa preuređivanjem? :huh: :unsure:
zavisi ;) ponekad je dovoljno malo a ponekad realno oko mesec dana :) ipak videcete sami,instiktivno kako sve dolazi na svoje mesto ;)
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
The following user(s) said Thank You: tratinčica

odgovor 5 godina 7 mjeseci ago #9157

• tratinčica
  • tratinčica's Avatar
  • Junior Boarder
zavisi koju skolu proucavanja feng shui uzimate kao bitniju => zasad čitam stvarno sve...jer me sve zanima... ali, prema vašem mišljenju koja je škola "važnija" to jest od koje je sve to krenulo (sve te nauke,itd)?

stvar uticaja razlicitih feng shui skola => znate li možda koliko točno ima tih škola? :huh:

i zato je ustvari ponekad tako zbunjujuc :silly: => istinaaa :cheer: od svih tih silnih tekstova = čovjeka zaboli glava...jer ponekad je neš isto ili slično...ali tu i tamo naišla sam na neke totalno različite stvari, pa se čudim, bunim, itd... :silly: aliii, ovdje mi se zato sve sviđa... stranica je super, textovi lijepo složeni, ma sve je fino uredno napisano...taman za početnike poput mene :laugh: i da ne zaboravim...i forum je odličaaan :)

ipak videcete sami,instiktivno kako sve dolazi na svoje mesto ;) => e daa...tome se i nadam :) hvala lila! :) :kiss:

odgovor 5 godina 6 mjeseci ago #9163

• tratinčica
  • tratinčica's Avatar
  • Junior Boarder
lila,
dvoumim se oko nečeg vezano za LZ... kad sam pročitala ovo:
Leteća zvijezda "bolesti", broj dva, simbolizuje hronične bolesti i posjetiće jugozapadni dio doma. Ako su ulazna vrata okrenuta prema ovom dijelu, budite oprezni sa zdravljem. Ispred ulaznih vrata postavite sivu ili bijelu prostirku sa šest metalnih novčića ispod, kako biste izbjegli zdravstvene probleme.
i nakon toga i ovo:
Ako su vam ulazna vrata na zapadu, budite na oprezu zbog povreda, pljački, gubitka novca, požara i prevara. Razmislite o postavljanju zelene biljke i/ili plavog ili crvenog otirača ispred vrata.
ne mogu se opredijeliti vezano za to -- na koji dio spadaju moja ulazna vrata od stana, da li na JZ ili ipak na Z? :huh:
Što vi kažete, s obzirom na sliku? => slika se nalazi negdje na početku..ne znam dal na 1. ili 2.stranici...
Iskreno, htjela bih (napokon) kupiti novi otirač, ali eto dvoumim se oko boje (i oblika,i veličine).. :unsure:
Stari otirač sam već daaavnoo bacila (sav se ofucao), i mislim da je došlo vrijeme za novi (pošto smo neko vrijeme bili bez)... samo trebam malu pomoć, oko položaja tih vrata... :huh:
hvala :)

odgovor 5 godina 6 mjeseci ago #9164

• lila
  • lila's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 14
Kad se kaze ulazna vrata misli se na ulazna vrata ,sto znaci ulazna vrata kuce.Vama su ulazna vrata na SZ,severozapadu gde imate jako lep upliv Lz sto oznacava bogatstvo,popularnost i veliki prosperitet.
Ako su vam ulazna vrata na zapadu, budite na oprezu zbog povreda, pljački, gubitka novca, požara i prevara. Razmislite o postavljanju zelene biljke i/ili plavog ili crvenog otirača ispred vrata.

Ako gledate ulazna vrata od sprata na kome vi stanujete to je Z 261,LZ su periodicna 1 i vodena i planinska 5 i 7,sto prouzrokuje odredjenu negativnost ogovaranja i samim tim godisnji upliv lz7,lek jeste voda i naravno
Razmislite o postavljanju zelene biljke i/ili plavog ili crvenog otirača ispred vrata.
Medjutim na samom ulazu vam se lomi z i jz ali gledajuci vrata i njenu celokupnost mislim da je to Z.Mozete recimo lek za LZ i godisnje2 i periodicne 5, na JZ postaviti nadomak vrata sa desne strana recimo jedan predivan bambus u sivoj ili beloj posudi sa metalnim zvoncicima,a sam otirac ispred.
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
The following user(s) said Thank You: tratinčica

odgovor 5 godina 6 mjeseci ago #9165

• tratinčica
  • tratinčica's Avatar
  • Junior Boarder
e to nisam znala ("Kad se kaze ulazna vrata misli se na ulazna vrata ,sto znaci ulazna vrata kuce."), stoga hvala što ste mi pojasnili :)
zahvaljujem na odgovoru&pomoći :) :)
pozdravčić! ;)

odgovor 5 godina 6 mjeseci ago #9166

• tratinčica
  • tratinčica's Avatar
  • Junior Boarder
još me nešto zanima (a dok mi je to na pameti, bolje da pitam, inače ću zaboraviti :lol: )
je li u redu držati radio (sa 2 zvučnika) na frižideru? :unsure:
ili da ga možda negdje drugdje premjestim?

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 127 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...