Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
(...pravci, uporaba kompasa, trigrami i sl.)

TOPIC: "REPLACEMENT" PROSTORA ???

"REPLACEMENT" PROSTORA ??? 4 godina 9 mjeseci ago #9183

• Žaba
  • Žaba's Avatar
  • Junior Boarder
  • Thank you received: 1
Zanima me dali je netko imao iskustva sa tzv. "replacementom" u prostoru, vezano za leteće zvijezde ?? Htjela bih da mi malo pojasnite o tome. Naime, postoji regist. firma koja se također bavi feng shui analizama prostora i njihova analiza prvo kreće od ispitivanja dali je prostor u tom tzv. replac.... Ukoliko je, oni sugeriraju selidbu ili mijenjanje poslovnog prostora, jer kako kažu, teško je "opstati" u takvom prostoru, bilo poslovno ili privatno. Rekao je da ne želi ljudima uzimati novac za daljnju analizu, jer tada to nema smisla. Najbezbolnije je, kako kaže, probati naći nešto drugo. Ukoliko je prostor bez toga, kreće se u analizu. Moram reći da imaju ok referentnu listu i kaže da su i sami bili u takvom prostoru, dok se nisu preselili u drugi i imaju strašno negativna iskustva. Gledaju i okoliš i imaju sljedeće analize : Xuan Kong škola, odn. Leteće zvijezde i Lo Shu princip, zatim Ba Zhai sistem i San He sistem analizira utjecaj krajolika na Chi neke zgrade. Oni kažu da kod nas u Hrvatskoj obično ljudi rade analize koje su površne i da sve ovo treba dobro ispitati, jer je vrlo bitno.
Unaprijed zahvaljujem svima koji se uključe u raspravu na ovu temu.
The administrator has disabled public write access.

"REPLACEMENT" PROSTORA ??? 4 godina 9 mjeseci ago #9184

• lila
  • lila's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 14
Oni kažu da kod nas u Hrvatskoj obično ljudi rade analize koje su površne i da sve ovo treba dobro ispitati, jer je vrlo bitno.

Mozda ste i upravu,ali ukoliko im verujete nek Vam oni urade kompletnu analizu stana :) Ipak smo mi svi samo ljubitelji feng shui tzv.amateri B)
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
The administrator has disabled public write access.

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1283
  • Najnoviji član: sasal
  • Ukupno postova: 9265
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 75 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...