Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Za početak

Za početak 9 godina 3 mjeseci ago #1235

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Drage moje,

već dugo razmišljam o ovoj rubrici, a nikako da se odlučim početi. Do sada ste već primijetile da volim i rado čitam knjige. Vjerujem da i među vama ima ljubitelja knjiga. Stoga mi se učinilo zgodno otvoriti rubriku gdje bi jedni drgima mogli preporučati materijal za čitanje, podijeliti jedni s drugima koje nas knjige trenutačno oduševljavaju.

Dakle osjećajte se slobodne "reklamirati" svoje omiljene knjige B) .

Molim za svaku knjigu novu temu.

:)
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Za početak 9 godina 3 mjeseci ago #1247

• Piksi
  • Piksi's Avatar
  • Platinum Boarder
nisam sigurna dali knjige o FS ili i ostale.Nedavno sam čitala od Elisabeth Gilbert"Jedi moli voli, vrlo vrlo interesantna knjiga( o ženi koja na neobičn nači mijenja svoj život )onda jedna ljubavna "LJubav u doba kolere" Gabriel Garcia Marquez. O FS san do sada čitala uglavnom priručnike, ima li koja vrijedna kljniga?

Odgovor:Za početak 9 godina 3 mjeseci ago #1255

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Dobro pitanje! Nisam bila osobito jasna.

Mislila sam na knjige vezane i za feng shui i za razne druge teme tipa samopomoć, duhovnost, popularna psihologija, popularna znanost, čak i beletristika koja ima neke veze s unapređenjem življenja. Dokle god se radi o literaturi koja nije isključivo za odrasle, ako me razumiješ ;) .

Dakle slobodno navalite, (skoro)sve teme su dopuštene.

A ova Elisabeth Gilbert "Jedi moli voli" zvuči mi vrlo zanimljivo. Već sam prije čula za nju, ali je do sada nisam pročitala. Ako ti se da otvori novu temu, pa malo opiši.

Odgovor:Za početak 9 godina 2 mjeseci ago #1407

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Piksi, teško da ćeš, pogotovo kod nas naći neku pravu, doista korisnu knjigu o Feng Shuiu. Uglavnom su sve priručnici i to oni za početnike.

A za neko detaljnije i dublje proučavanje i kinezi moraju naći majstore da ih obuče, jer su čak i tamo prave knjige vrlo teško dostupne. U biti postoje znanja koja se dobro čuvaju. No poznavanje kineskog jezika zacjelo bi pomoglo ;) .

Odgovor:Za početak 9 godina 2 mjeseci ago #1416

• Piksi
  • Piksi's Avatar
  • Platinum Boarder
Da,:( to sam si i mislila.Da se znanja dobro čuvaju to sam spoznala jako davno valjda sam zato oduševljena ovim forumom i tobom.A kineski :ohmy: to stvarno neznam šta bi snjim :silly:

Odgovor:Za početak 9 godina 2 mjeseci ago #1459

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Da, i ja sam shvatila da u ovom životu neće biti mjesta za učenje kineskog :silly: . Nema veze. Ima tako puno drugih stvari, a i znanja koja nam trebaju će naći svoj put do nas, ili mi do znanja.

Za početak 1 godina 6 mjeseci ago #9483

• Master Kong
  • Master Kong's Avatar
  • Administrator
  • Thank you received: 11
Knjige koje se smiju linkati i dijeliti su naslovi koji nisu zaštićeni autorskim i drugim pravima.

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 52 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...