Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: "Zakon predhodnika"

"Zakon predhodnika" 9 godina 8 mjeseci ago #1028

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Evo kad smo naceli temu, vrlo interesantnu pa sam nesto procackala po tektovima , zvuci vrlo logicno.:P :unsure:
Pa da krenemo od osobnog chi-a; Chi energija prolazi kroz nse tijelo otprilike kao nasa krv, tako da duz osi naseg tijela smjesteno je sedam energetskih sredista koje se nazivaju cakrama, a iz cakri se siri cetrnaest putova energije koje zovemo meridijanima, a pruzaju se duz ruku, nogu, torza i glave te tako prenose chi. Utjecaj uma na nase zdravlje nam je vrlo poznat, a neki ljudi su se izljecili selidbom u novi dom, sto znaci najbolje napredujemo ako smo okruzeni najboljom energijom tj. energijom koja nam je potrebna za sreci i koja ce pozitivno utjecati na nas i nas zivot. Zapravo svi mi smo "unikati" i ne mora znaciti sto je za nekog povoljno gdje se dobro osjeca da isto vazi i za ostale. Isto vrijedi i za neslaganje izmedju rodnog elementa covjeka i rodnog elementa zemlje(sela, grada, drzave..)
Tko smo dosli i do zakona koji govori o tome da se stvari ponavljaju tj. "Zakon predhodnika", ako je u jednoj kuci ili stanu pa i zgradi bilo vrlo "burno" previse nesuglasica to nam govori o sukobu elemenata, nedostajucih elemenata koje kao pojedinci prozivljavamo na razlicite nacine. Osobno mogu navesti primjer zgrade u kojoj fali JZ, zgrada ima deset katova o rastavama i preseljenjima ne moram ni govoriti.
Postoje i nekakve metode izlijecenja takvih negativnih prostora od prijasnih negativnosti, ali o tome drugom prilikom.
Nadam se da nisam fulala temu.
Zato imamo Sandru i FS, :kiss:
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 8 mjeseci ago #1029

• szbukvic
  • szbukvic's Avatar
  • Gold Boarder
:( curke bila je ona fengshuistica kod nas i prvo nam je cistila stan jer je bilo toliko negativnih energija da raspored u stanu nebi bas nista promijenio!kad je to napravila rekla nam je da selimo odavdje jucer ako je moguce jer je ovo jako bolesna zgrada-cijela!imali smo dvije vertikale "gnoja" u stanu-jednu u boravku i jednu jos goru u spavacoj sobi!::woohoo: to se proteze kroz cijelu zgradu-nema veze samo sa nasim stanom i koliko god je to sad o.k. to ce se opet vrlo brzo napunit jer nam je susjedstvo jako lose a kaze zena da tako porozne zidove jos nije vidjela!:blink: eto sad nam je sve jasno!!!u stanu je sada kao da nam je netko skinuo vrecu cementa sa leda ali je i dosta velika promjena pa ja umirem vec 2dana od glavobolje!:S

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 8 mjeseci ago #1032

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Pa to je genijalno, eto dokaza. Mozes li nam reci kakvo je to ciscenje,koji princip ako nije tajna. Ne moras u detalje.:cheer:

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 8 mjeseci ago #1056

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
I mene to interesira!

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 8 mjeseci ago #1072

• szbukvic
  • szbukvic's Avatar
  • Gold Boarder
klasika svijece,tamjan,nekakvo veliko metalno zvono i sol,ali neznam postupak jer nitko nesmije biti u stanu zato sto joj se dogadalo da nekima pozli tako da nisam vidjela!:unsure:

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 8 mjeseci ago #1074

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Au:ohmy: , molim te izvjescuj nas o promjenama.:blink:

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 8 mjeseci ago #1076

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
:huh: Wow!

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 8 mjeseci ago #1131

• Piksi
  • Piksi's Avatar
  • Platinum Boarder
pozdrav szbukvic, pročitala sam da siste čistili stan po fS, to je jako dobro učiniti jer se negativna energija zaista čisti.Ja još dok sam kao dijete živjela s roditeljima kad smo uselili u taj novi stan isto smo to uradili i bilo je uspješno, proveli smo u njemu sretnih 11 godina.Nadam se da će i vama biti dobro.A ako ima toliko loše energije, onda to treba ponavljati barem jednom na godinu(možda u proljeće ) kao sada.
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 32 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...