Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: "Zakon predhodnika"

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 5 mjeseci ago #1937

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
I ja planiram uskoro. Već sam kupila sol, samo čekam da završim sliku za zaglavlje za novi look našeg weba ;) .

:)
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 4 mjeseci ago #2604

• Spiral
  • Spiral's Avatar
  • Junior Boarder
Pozdrav, ja sam nova. Uglavnom, kupili smo stan, star 30-ak godina. Zadnjih godina su u njemu živjeli podstanari... Ja sam jučer (prije kompletnih radova, radimo adaptaciju) otišla očistiti stan, samo bez soli, jer će sada majstori sljedećih mjesec-dva mešetariti po nutra, pa ću to prije samog useljenja...

No, pročitala sam da ljudima može pozliti, uglavnom - meni je bilo užasno mučno kad sam odlazila. Obavila sam čisćenje tako da sam prvo okadila štapićima sve prostorije i pri tome čistila reiki simbolima (na svakom zidu, podu, stropu i u sredini se radi to), nakon toga sam i dalje kadila (jedno 10-ak štapića sam potrošila) sam pjevala i pljeskala, po svim kutovima i kroz cijeli stan, i na kraju sam opet kadila i pjevala mantre... Uglavnom, kad sam išla doma, bilo mi je nevjerojatno mučno. Mislila sam da je od štapića (iako sam navikla na njih), ali nekako mi se ipak činilo da je od energija... Uglavnom, obavit ću ponovno čišćenje, još jednom i sa soli, nakon adaptacije... Valjda će i adaptacija i svo to štemanje i bušenje, malo razbucati energiju, pa ću je ja na kraju staložiti i pročistiti...

Odgovor:"Zakon predhodnika" 9 godina 4 mjeseci ago #2606

• Točkica
  • Točkica's Avatar
  • Senior Boarder
Pozdrav, Spiral!
Baš sam u knjizi "DOM - moj posvećeni prostor" od Denise Linn našla zgodne misli i zapažanja autorice o domu. Ona se rukovodi mišlju (i iskustvom) da je dom sačinjen od energije, da smo mi njegov dio, a dom je biće koje se razvija. U knjizi govori da je dom energija koja se razvija i koja posjeduje svijest, "životnost" s kojom možemo komunicirati, "biće" koje može osigurati zaštitu i iscjeljivanje za nas i našu obitelj ako razumijemo i poštujemo njegovo postojanje. Poseban dio u knjizi zove se "Useljavanje u novi dom" - mislim da bi ga bilo interesantno i vrijedno pročitati, pa i upotrijebiti neke od savjeta koje autorica predlaže. U svakom slučaju, sretno u novom domu!!! :cheer:
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 43 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...