Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: Vremenska dimenzija u FŠ

Odgovor:Vremenska dimenzija u FŠ 8 godina 7 mjeseci ago #5487

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Da jos dodam ;sto ne znaci da ne nastojim sjediti, raditi ili spavati u jednom od svojih povoljnih pravaca prema kua broju.
The administrator has disabled public write access.

Odg: Odgovor:Vremenska dimenzija u FŠ 8 godina 6 mjeseci ago #5655

• annja
  • annja's Avatar
  • Platinum Boarder
dakiva napisao/la:
Da jos dodam ;sto ne znaci da ne nastojim sjediti, raditi ili spavati u jednom od svojih povoljnih pravaca prema kua broju.

slazem se ;) trudimo se ;)

Odg: Odgovor:Vremenska dimenzija u FŠ 8 godina 6 mjeseci ago #5668

• buba
  • buba's Avatar
  • Senior Boarder
Cure,internet mi ne radi pa povremeno uskacem da vas pratim :)
Pravim raspored prema nasim kua brojevima pa kad budem gotova i kad proradi internet,javljam se B)

Odg: Vremenska dimenzija u FŠ 8 godina 6 mjeseci ago #5690

• annja
  • annja's Avatar
  • Platinum Boarder
vazi,javi se :)

Odg: Vremenska dimenzija u FŠ 8 godina 6 mjeseci ago #5754

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Pozz curke!

Evo bas sam nedavno citala knjigu Lilian Too za ljubav i pise da je dobro u mom slucaju ja pripadam istocnom sektoru kua 9 ako sam dobro rekla :silly: a decko zapadnom kua 2, i tu kaze moze biti problema jer smo razliciti sektori. Kao da je takodjer dobro kad bi se mogao naci partner koji pripada istoj grupi kao i mi osobno, samo sad to otom potom. :S :S Također da u takvim slucajevim da je dobro imati odvojene krevete i da budu okrenuti u osobnim povoljnim pravcima, ako sam ja I da bude prema I, a ako je on Z da bude prema Z. Te da je u takvim slucajevima jedino dobro imati odvojene krevete dok ako su ljudi recimo stariji i nemaju vise toliko aktivnosti :lol: Da je dobro da cak budu i u odvojenim sobama, sad koliko je to sve istina ne znam :huh: :huh:

Takodjer da se ljubavni pravac ocitava prema kua broju u mom slucaju 9, povoljan ljubavni pravac da mi je navodno S

Odg: Vremenska dimenzija u FŠ 8 godina 6 mjeseci ago #5760

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Pravac ljubavi za kua9-ke je sjever, to stoji. Što se odvojenih kreveta tiče, a o odvojenim sobama da niti ne govorimo, ne mogu reći, nisam isprobala, niti mi to zvuči pametno. To je vjerojatno neka naša zapadnjačka, moderna fora da volimo spavati skupa :silly: , čak i onda kada samo spavamo ;) . U ne tako davnoj povijesti i u nas je bilo uobičajeno spavati u odvojenim krevetima, a onda su došle 1970.-e i sve se promijenilo. u slučaju kada supružnici, ili dečko i cura pripadaju različitim grupama, a žele spavati u istom krevetu, treba se voditi prema povoljnom pravcu onoga tko više zarađuje, najčešće je to muž/dečko. Kada se pokušava ostati u drugom stanju također treba biti okrenut prema muškarčevom povoljnom pravcu. Jasno da za ženu to baš i nije najsretnija okolnost, spavati u svom nepovoljnom pravcu i vremenom se to osjeti. No odluka o tome u čijem će se pravcu spavati treba biti zajednička, a možda nije loše povremeno mijenjati pravce, tako da oboje imaju iste šanse za sreću i uspjeh. Svakako ne preporučam višegodišnje spavanje u svom nepovoljnom pravcu, vidim na vlastitoj koži da baš i nije zdravo.

Odg: Vremenska dimenzija u FŠ 8 godina 6 mjeseci ago #5787

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
To za zacece sam bas isto citala, zanimljivo skroz.
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 19 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...