Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: podzemne vode

podzemne vode 8 godina 10 mjeseci ago #956

• szbukvic
  • szbukvic's Avatar
  • Gold Boarder
Nisam znala gdje da ubacim ovu temu pa evo me ovdje!vec smo nesto pricali o tome no voljela bih vise informacija ako netko ima!Mi ih svakako izbjegavamo-ne spavamo na njima ali u boravak ce malo kutna uroniti u njih i mislim da necu moci staviti radni stol nigdje drugdje nego bas tamo-ne provodimo puno vremena na tom mjestu ali bih voljela staviti neku zastitu ako me razumijete-za svaki slucaj!netko je spomenuo bambus-kako?kao neki tepihic od bambusa ili??? Znam da su se stari ljudi stitili slamom pa se pitam ima za kupiti tepihic od trava i od bambusa jako je simpa ali to je sektor zemlje????Kazu da ljuska od jajeta radi kao najbolja zastita al to ziher nabudem stavljala!ima li tko jos kakav prijedlog ili bolje iskustvo??':woohoo:
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:podzemne vode 8 godina 9 mjeseci ago #963

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Ja imam poznanicu s Hartmanovim čvorom u spavaćoj sobi (ili su bila dva?). Kupila si je neki prekrivač ili bolje rečeno podmetač za krevet koji se stavi preko madraca i na njemu se spava. Nešto s magnetima. Kaže da je super. Odlično se osjeća od toga i bolje spava.

Odgovor:podzemne vode 8 godina 9 mjeseci ago #968

• szbukvic
  • szbukvic's Avatar
  • Gold Boarder
joj to nikako Sandric!poznajem osobno Hasanpasica-ako si cula-on i Plecko su to zavrsili negdje i prvi donjeli radiesteziju kod nas!ti sto prodaju magnete rade samo za novce i najgore varaju ljude-zdravlje im je u opasnosti-znam ponesto o magnetoterapiji-jako je opasna ako nije ciljana i pod nadzorom!zamisli i sama da spavas na magnetima!a ljudi se bore pobjec od zracenja svih vrsta a znas li kako tek magneti zrace-curke oprez sa time!Oni pronalaze hartmanove i carryeve cvorove svakih 1.5-2m.da to su zemljine paralele i meridijani ali nisu opasni dok nisu aktivni-aktiviraju se obicno zbog podzemnog toka!tamo gdje su vam podzemne vode tamo su vjerojatno i oni aktivirani-da nam prijete takva zracenja na svakih 2m pokrepali bi vec!ja sam spavala na jednom i to je zbilja opasno ali najbolje se maknut bar metar od toga!sto se dnevnih stvari tice ako ih nemozes izbjec trebas sto krace biti na tom mjestu-da 1h u komadu!100%zastita NE POSTOJI!ali moze se malo ublazit-ima za kupit ploce neke metalne valjda-nisam pitala- kod tog covijeka ali znam da postoje i neke prirodna???:S

Odgovor:podzemne vode 8 godina 9 mjeseci ago #978

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Hm! Bed! Meni je to bilo odmah sumnjivo, s magnetima. Ali njoj to jako odgovara. No i sama kaže kako se ne smije koristiti non-stop, već je potrebno praviti pauze.

Osobno se ne bih usudila eksperimentirati.

Odgovor:podzemne vode 8 godina 9 mjeseci ago #982

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Evo da se nadovezem, mislim da je vec bilo rijeci o tome, kod mene je bilo nekakav radioesezist i mrdao rasljama po spavacoj sobi te utvrdio sve moguce cvorove i predlozio magnetni madrac. Nisam ga kupila, ali sam uzela jedan od boljih obicnih madraca koji ima nesto kao za uzemljenje, a za svaki slucaj ispod kreveta imam obicnu jutu. Ne mogu se pozaliti.:)

Odgovor:podzemne vode 8 godina 9 mjeseci ago #985

• szbukvic
  • szbukvic's Avatar
  • Gold Boarder
da rekla bih da je to o.k.jer ako su nasi "stari"koristili slamu onda bilo koja susena trava ili biljka funkcionira!znate li da je slama na krovu sluzila za zastitu od svh zracenja iz svemira!?:) hm,zgodno!B)

Odgovor:podzemne vode 8 godina 9 mjeseci ago #994

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Kada se useljavamo u stanove obicno ne mozemo utjecati sto je na podu, mramor,drvo. Pretpostavljam da u stanu imas vise drvenih povrsina (kod mene su sve sobe u parketima) pa nije ni bitno toliko za sektor u kojem se nalazi. Drvo u pravilu ne utjece na protok chi energije iako je najblagotvornije na S,J,i I. Jedino sto mogu reci da prostirke od biljnih vlakana rogoz,ratan, bambus, vrbove sibe su yin.

Odgovor:podzemne vode 8 godina 7 mjeseci ago #1932

• annja
  • annja's Avatar
  • Platinum Boarder
Kako otkrivate gde se nalaze podzemne vode:):blush: strucnjak ili sami na neki nacin:)

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1283
  • Najnoviji član: sasal
  • Ukupno postova: 9265
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 37 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...