Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: podzemne vode

Odg: podzemne vode 7 godina 4 mjeseci ago #8166

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Piramide se koriste u svrhu zaštite od štetnih zračenja. Stavljaju se pored kompjutera, televizora ili pokraj kreveta jer piramide stvaraju dobru atmosferu u prostoriji. To sam pronašao ovdje: www.kristali.net/kristali.htm
The administrator has disabled public write access.

Odg: podzemne vode 7 godina 3 mjeseci ago #8425

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Pozz svima, nije me dugo bilo :))

Ne znam je li netko vec spomenuo bas sam citala da je najjeftinije rjesenje protiv stetnih zracenja slama, moze se staviti ispod madraca, ili ako netko ima zelju da i spava na njoj, tko moze da podnese bockanje :laugh: :laugh:

I ovo sam nasla na Alternativa forumu pa ako pomaze :)

Bambusov podlozak- stiti od podzemnih voda nekih 10cm iznad podloge - ili umanjuje vodeno zračenje na krevetu 20-30% ako se stavi ispod kreveta, dakle trebalo bi spavati direktno na njemu. I s vremenom mu slabi zaštita.
Slama- štiti slično kao i bambus- mozda nekih 5% vise.
Kukuruzovina- komušina - slično kao gornje navedeni materijali.
Stiropor- ispod kreveta - nekih 15cm iznad podloge štiti od vodenog toka.
Olovo- ispod kreveta štiti oko 80cm- do 1m od podzemnih voda i od tehničkog zračenja - JAKO DOBRA zaštita ali osobno NE PREPORUČAM
Vuna - NE štiti
Kristali - doma koristim rozenkvarc za neutralizaciju tehničkog zračenja kod televizora i kompjutera
Orgoni - štite od SVIH zračenja. Piramide sa kvarcom unutra i bakrenom spiralom su definitivna preporuka za dnevne boravke ili prostore u kojima se manje boravi.
Bakrene spirale- smanjuju zračenja od podzemnih voda ali više raspršuju zračenje i na taj način zračenje nije istog intenziteta, vremenom im slabi funkcija.

PLOČE- najbolje su se pokazale ploče 'nova arka' od Osmana Hasanpašića koje smanjuju zračenja u prostoru nekih 40-50%. Ovisi o udaljenosti od ploče-

Postoje tako i razni podlošci, podloge za spavanje za zaštitu od zračenja.
Pa tako su tu bakrene, karbonske, srebrne mreže i deke sa magnetskim trakama i kristalima.
Najbolje su se pokazale one koje u sebi imaju karbon,srebro,bakar i kristale. 90-95% podzemne vode i 80% hartman i curry 80% tehnicko zracenje! Na radijusu 60-70cm iznad i ispod i 30-40cm sa strane se zraćenja ne mogu detektirati, malo dalje su smanjena!

Odg: podzemne vode 7 godina 3 mjeseci ago #8426

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Super! Ovo je dobro znati. Pa nekad su ljudi spavali na komušini i slami, a mi pametni pa na sintetici :)

Inače, stvarno te dugo nema, kako si? Eto nadam se da ćeš češće biti na forumu sad :)

Odg: podzemne vode 7 godina 3 mjeseci ago #8427

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Hvala na pitanju JS :) :) , kod mene uvijek, klasika, posao, kuca i citanje knjiga u zadnje vrijeme na veliko o svemu i svacemu pa sam se sad malo opet vratila na FS, a i da skicnem na forum posto nisam dugo bila. Kako si ti, kako napreduje FS kod tebe? Kod mene ide pa stane, sad sam malo pocela razmisljati da se skolujem za FS, pa bumo vidjeli :))

Odg: podzemne vode 7 godina 3 mjeseci ago #8429

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Lijepo što ćeš se školovati za FS, mislim da se to sad sve više traži, bar mi se tako čini. A ja eto što se FS-a tiče sad sam sav u vrtovima, sve je ozelenilo i naš vrt ispred kuće je predivan, svima se sviđa, pun je cvijeća i svačega :)

Odg: podzemne vode 7 godina 3 mjeseci ago #8430

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Jos nije nista sigurno ali bas malo razmatram solucije, na zalost nije bas ni jeftino ali se sigurno isplati, pa bumo vidjeli :))

Bas mi je drago za vrt, lijepo je kad si mozete urediti da uzivate u tome, ja sam na zalost u zgradi ali bar imam lijep pogled na predivan Kvarner :)

Odg: podzemne vode 7 godina 3 mjeseci ago #8431

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Ehehe, Kvarner, kud ćeš bolji FS, tamo je sve lijepo i ljudi su super, uvijek se tamo čovjek ugodno osjeća :)

E, a bila kod mene frendica, ona FS fura još od prije, dok ja nisam ni znao za to, pa kaže da se vidi velika promjena, osjeti ona, meditira, trenira yogu pa osjeti te vibre. Bilo mi drago to čuti kad je rekla, a za moje vjetreno zvono kaže da je ljekovito, oduševilo ju :)

Odg: podzemne vode 7 godina 3 mjeseci ago #8432

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Kada covjek sebe i okolis tj ono sto moze da promjeni pocne da mijenja nema bolje, pogotovo kad radi na sebi, a jos time svime upotpuni FS :)

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 24 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...