Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: akvarijum sa ribicama

Odgovor:akvarijum sa ribicama 9 godina 11 mjeseci ago #305

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Moj smjer uspjeha i bogatstva je JI (Sheng Chi) a tu mi se nalazi kupaona. Mislim da je kombinacija LZ za svakog svojstvenoosim ovih sto se mjenjaju godisnje i mjesecno.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:akvarijum sa ribicama 9 godina 11 mjeseci ago #318

• Evica
  • Evica's Avatar
  • Senior Boarder
Da vam se malo priključim vodeni elementi se JI, I ili S, nije preporučljivo da se drži u spavaćoj sobi jer označava gubitak. ribe koje označavaju sreću su šara, arovan (izuzetno skupa, teško se može naći i skupa za održavanje zbog ishrane) i neprevaziđene zlatne ribice. Voda mora biti čist, puna kiseonika time će donijeti blagostanje ali i ribice će biti zdrave

To be continued.......:)

Odgovor:akvarijum sa ribicama 9 godina 10 mjeseci ago #378

• annja
  • annja's Avatar
  • Platinum Boarder
Prema kombinaciji letecih zvezda u periodu broja osam vodu treba drzati u sektorima 1, 2, 3, ili 4.Na osnovu Lo Su kvadrata: 1 nalazi na severu, sektor - 2 na jugozapadu, sektor - 3 na istoku i sektor - 4 na jugoistoku.:) znaci preostaje mi jedino sever sa leve strane ulaznih vrata:)pitam se da li bih to moglo biti npr u kuhinji trepezariji koja je sa leve strane ulaznih vrata i staviti akvarijum na koju god stranu zelite ili ne:dry:

Odgovor:akvarijum sa ribicama 9 godina 10 mjeseci ago #383

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Izracunaj si najprije svoj Kua broj te povoljne i nepovoljne pravce to je jos jedna od smjernica gdje i kako.

Odgovor:akvarijum sa ribicama 9 godina 10 mjeseci ago #385

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Voda na sjeveru teško može biti loša, čak i ako ti to nije povoljan pravac prema Kua broju.

A u trpezariji slobodno možeš aktivirati sreću blagostanja, jer je to sama po sebi prostorija koja utječe na blagostanje. Problem je jedino voda u kuhinji, jer kuhinja pripada elementu vatre. To se rješava tako da kuhinju i trpezariju odvojiš jednu od druge, bilo zavjesom, bilo paravanom ili nekim komadom namještaja. To bi inače bilo preporučljivo i ako ne kaniš postaviti vodu, jer samo služinčad jede u kuhinji, a svi želimo biti gospodari;).

:)

Odgovor:akvarijum sa ribicama 9 godina 10 mjeseci ago #484

• annja
  • annja's Avatar
  • Platinum Boarder
Akvarijum je na severu u trepezariji:)u kuhinji imam jedan mali stocic sa tri stolice i ja obozavam da jedem na njemu:) cudno toliko mi je sladak da ne mogu da odolim:blush: za razliku od onog malo veceg u trpezariji gde kad smo svi zajedno onda ga koristimo.

Odgovor:akvarijum sa ribicama 9 godina 10 mjeseci ago #490

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Za akvarijum sve pet!

A što se stola u kuhinji tiče, razumijem te. I ja više volim manje predmete, namještaj. Kod mene srećom ne stane stol u kuhinju, a u trpezariji imam mali okrugli stol koji je moguće razvući, pa onda postaje veliki ovalni. Tako da je uvijek okrugao, osim kad su velika slavlja s puno gostiju.

Pa ipak, kad sam sama ili kad svi spavaju, jedem svoj cornflakes za najmanjim stolom u kući, u dnevnom boravku:blush:!

:)

akvarijum sa ribicama 8 godina 3 mjeseci ago #6813

• veluna
  • veluna's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 1
ponovno imam pitanje :( ... (zahvaljujem unaprijed na strpljivosti i odgovorima)

imam mali akvarijum sa tri ribice (jedna crna, dvije zlatne) trenutno se nalazi na sjeveru na šanku između kuhinje i trpezarije (vidi moj tlocrt)

dal je tu dobro mjesto za njega ili mi preporučate neko drugo mjesto

stavila bih ga ja na JI (za aktivaciju) ali stvarno neznam kud s obzirom na razmještaj soba

pozz
The following user(s) said Thank You: mysterious28
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 40 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...