Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: Kupnja Feng Shui figurica preko interneta

Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 10 mjeseci ago #2851

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Pozz svima:cheer: :cheer:

Zanimalo bi me da li je neka od Vas ikada kupovala Feng Shui figurice preko interneta??:dry: Naime nasla sam jednu super stranicu evo mozete je i vi pogledati www.fengshuibestbuy.com/newrelease2.html gdje ima super figurica za FS, ja bih htjela kupiti dosta toga samo ne znam kako ide to slanje i placanje i ta postarina,pa molim za informaiju o procedurama ako je neka od Vas imala iskustva sa takvim oblicima kupnje .

Tnx svima unaprijed:woohoo: :woohoo:
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 10 mjeseci ago #2852

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Osobno se nisam iskušala u online kupnji, no koliko čujem većinom ljudi imaju pozitivna iskustva. Ipak nemoj me držati za riječ, jer nisam sigurna u vjerodostojnost izvora.

Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 10 mjeseci ago #2856

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Ja isto nisam nikad jos kupovala preko interneta pa bi me bas zanimalo kad bi i nesto kupila tko zna koliko bi me izasla ta postarina i da li mi se to uopce isplati a na ovoj stranici sto sam je postavila ima jako super figurica i pomagala za FS barem se meni svidja:cheer:

Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 10 mjeseci ago #2860

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
I meni, ali se ne usudim eksperimentirati.

Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 10 mjeseci ago #2923

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Ja isto se ne usudim, ali mozda je netko probao pa ce vec sve objasniti.

Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 7 mjeseci ago #4375

• jerkoa
  • jerkoa's Avatar
  • Senior Boarder
možda ću ja probati ako ne uspijem nabaviti neke stvari iz Srbije, Bosne ili Slovenije. Kod nas se tu i tamo naleti na neki predmet. Našao sam neke full jeftine američke stranice ali poštarina je 25,5 $.I to za brzu internacionalnu isporuku. U narudžbi se ne može staviti standardna isporuka (koja je na amazonu oko 5 $)Sad me samo zanima, imajući iskustva s Amazonom, da li ako naručim 5 predmeta male težine, da li će mi ih pakirati u jedan paket ili u više njih.Za više njih bi se još i isplatilo. Nekad sam morao doplatiti carinu ako je težina premašivala standarde, a ako će ih pakirati u pojedinačne pošiljke, vjerojatno će mi lupiti 25,5$ na svaki komad pošto nemaju opciju standardne internacionalne isporuke. Na nekim stranicama na istoku, našao sam cijenu poštarine 19,80 $.To je puno ako se uzme predmet za 5,6 dolara...

Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 7 mjeseci ago #4377

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Mislim da je upravo u tome i problem kada postarine premasuju vrijednost samog predmeta, a sto se tice pojedinacnog ili grupnog pakiranja mislim da se moze svasta ocekivati.
Ja sam sam svoj majstor.
Pokusaj pa nam javi.

Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 7 mjeseci ago #4380

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Nedavno sam bila u Madžarskoj i sasvim slučajno naletjela na mali štand s feng shui simbolima. Cijena privjeska s novčićima i mističnim čvorom, +/- 10 cm duljine, od metala i konca, nekih 10 kn. Figura zmaja, +/- 5x7x15 cm nekih 50 kn. No nisu imali neki veliki izbor.

Jerkoa ako možeš sam otići do neke od susjednih država ili ako imaš nekoga tko ti može kupiti i donijeti, onda se isplati kupovati u inozemstvu. Slanje poštom, kako sam prošle godine naučila na svojoj koži, poprilično je komplicirano i skupo.
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 51 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...