Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: Kupnja Feng Shui figurica preko interneta

Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 7 mjeseci ago #4394

• Ines
  • Ines's Avatar
  • Senior Boarder
moj muž kupuje stvari na ebayu i prvo plaćanje smo obavljali preko banke i deviznog računa što nikome ne preporučujem jer je koma.....naknade banaka su različite i znaju biti dosta velike, a sami postupak gnjavaža jer ti treba brdo podataka o primatelju novca....nije dosta samo IBAN..ali zato preko pay pal sistema nema greške....zaštita je maximalna moguća.....postupak jednostavan i naši znanci i frendovi koji tako kupuju do sada nisu imali nikakvih problema......treba samo dobro provjeriti troškove poštarine da ne ispadnu veći nego je cijena samog artikla....e, sad..teoretski bi tako trebalo fukcionirati preko svih stranica za online shoping jer je to u svijetu čisto normalna stvar....
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 7 mjeseci ago #4406

• Piksi
  • Piksi's Avatar
  • Platinum Boarder
Složila bih se s Ines, taj Pay-pal sistem je najjednostavniji za plaćanje putem interneta.Ja osobno još nisam kupovala ali priličan broj ljudi oko mene koje poznajem ima dobra iskustva s tim.

Odg: Odgovor:Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 8 godina 4 mjeseci ago #5646

• jerkoa
  • jerkoa's Avatar
  • Senior Boarder
e-bay je definitivno moj tip...ima dosta proizvoda koji se daju nabaviti licitacijom na aukcijama i uz free shipping, a za Božić i nove kineske godine dosta online dućana ima popuste....buy-fengshui mi je zeznuo pošiljku, ali po reklamaciji je ipak stigla ali sa dosta zakašnjenja...amazon je dosta loš i skup

Odg: Kupnja Feng Shui figurica preko interneta 6 godina 7 mjeseci ago #8645

• Nadia00
  • Nadia00's Avatar
  • Fresh Boarder
Pozdrav, ne znam odakle kupujete, ali evo jedan servis koji ce mozda nekom koristiti. Ako kupujete na Amazonu, Ebayu i slicnim stranicama mozete preko VIAdddressa kupovati i u sopovima koji inace ne isporucuju na nasa podrucja, odnosno izvan SAD-a. Vise informacija na www.viaddress.com Najpovoljnije je ako se rade grupne narudzbe, tj ako kupujemo vise stvari i specificiramo da ih zelimo dostavljene sve zajedno, tako je dostava jeftinija.
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 42 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...