Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: Skrinje sa blagom

Odg: jugoistok 7 godina 9 mjeseci ago #6945

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Da to sam negdje pročitala, mislim da je od L. Too, da se škrinjica zapravo treba sakriti, najbolje u ormar (=garderober). Nisam to još isprobala zasada.
The administrator has disabled public write access.

Odg: jugoistok 7 godina 9 mjeseci ago #6946

• DRAGICA
  • DRAGICA's Avatar
  • Expert Boarder
A joj, šta sad?
Ili da je stavim na vidljivo mjesto u dnevnoj sobi, na jugoistok ili da je sakrijem u ormar? :-(

Odg: jugoistok 7 godina 9 mjeseci ago #6948

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Što ti se čini kao dobra ideja? Probaj odlučiti instinktivno. Znam za mnoge koji je uspješno koriste na jugoistoku, a ormar još nisam čula da je netko isprobao u praksi, ali sam čitala da funkcionira.

Možda da probaš jedno mjesto, pa vidiš dali djeluje, a po potrebi onda preseliš na drugo, ako ti se čini da nije imalo efekta ranije.

Odg: jugoistok 6 godina 8 mjeseci ago #8613

• _.vex._
  • _.vex._'s Avatar
  • Fresh Boarder
Bok svima ! :)
nekako sam naletila na ovu temu i počela me jako zanimati ta škrinjica s blagom, svuda po stranici čitam o njoj. vidim da ste rrekli na jugoistok, u ormar ili pod krevet. ali našla sam baš na ovoj stranici još jednu verziju o tome "Škrinja zlata sigurno će privući financijsku sreću u Vaš dom. Najbolje je izložiti je u dnevnoj sobi ili trpezariji u nekom od metalnih ili vodenom sektoru, tj. na zapadu, sjeverozapadu ili sjeveru. Možete kupiti takvu figuricu u kineskim radnjama ili je pak napraviti sami. U neku zdjelu ili škrinjicu stavite pregršt novčića, "zlatnih" poluga raznih veličina, kristala i nakita i imate svoju vlastitu škrinju s blagom." ovdje piše zapad sjeverozapad ili sjever, pa sam zbunjena :S
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 24 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...