Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: tigar

Odg: tigar 7 godina 3 mjeseci ago #6954

• DRAGICA
  • DRAGICA's Avatar
  • Expert Boarder
Da i meni je malo zbunjujuće kad negdje čitam da nisu bitne strane strane svijeta da se samo gleda gdje su ulazna vrata pa se prema tome određuju sektori.
The administrator has disabled public write access.

Odg: tigar 7 godina 3 mjeseci ago #6956

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Da to jest veliki problem u današnje vrijeme masovnih medija. Osobno, kada želim kupiti neku knjigu, odem u knjižaru i dam si vremena malo je prelistati i pročitati dijelove da vidim ne propagira li slučajno teoriju "od-oka-tivne" procjene. Isti slučaj i kada posuđujem u knjižnici.

Mogu samo reći, klonite se samozvanih majstora koji ignoriraju kompas, jer oni na žalost ujedno ignoriraju i zdrav razum, što je uvijek nepraktično u životu, pa tako i u feng shui-u ;) .

Odg: tigar 7 godina 3 mjeseci ago #6973

• zvončica
  • zvončica's Avatar
  • Fresh Boarder
Zahvaljujem svima na odgovorima. Tigrove ću maknuti već danas. Na žalost, ne mogu ih maknuti iz stana, kao ni sliku cvijeća koja je visila u mojoj spavaćoj sobi, spremit ću ih okrenute prema zidu. To je najviše što sam mogla postići u dogovoru s partnerom koji moje zahtjeve vezane za feng shui smatra djetinjastim. Nedavno sam nabavila kompas (onaj iz lidla) i jučer navečer pokušala odrediti strane svijeta, ali toliko je bilo različitih rezultata da sam odustala. Pokušat ću to danas, po danjem svjetlu, a onda ću tlocrt postaviti na forum s molbom da mi pomognete u rješavanju problema koje imam.
Pozdrav!

Odg: tigar 7 godina 3 mjeseci ago #6975

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Pokušaj ponovno, pa javi rezultate :) . Ako su odstupanja unutar doma velika, pokušaj mjeriti vani, pa usporedi.

Odg: tigar 6 godina 7 mjeseci ago #8236

• Alen
  • Alen's Avatar
  • Junior Boarder
Po pitanu tigra - ja sam drveni tigar - to bi značilo da mogu staviti figuricu ili neki drvorez u stan? Iako moji ukućani nisu? Nije da treba nije da netreba - čini mi se da mi tigar ne predstavlja opasnost a uvjek ga mogu maknuti. I negdje sam na stranicama pročitao da bih ga mogao staviti sa desne strane ulaznih vrata. Zaj dio je kod mene sjeverozapad. Čak bi mi stimulirao i dio koji mi nedostaje u stanu - valjda.

Volio bih čuti vaše komentare na ovu ideju.

Odg: tigar 6 godina 7 mjeseci ago #8237

• Stress.ms
  • Stress.ms's Avatar
  • Senior Boarder
Čao svima!
Kao i Alen i ja i moj sin smo tigrovi dok suprug je majmun. Sada čitajuči sam primjetila da imam nekoliko tigrova svih dimenzija od pliša pa čak nekakvu kinesku sliku tigra u kuči pa i u auto...praktički svugdije...
Jel bi morala to sve skloniti i ako pokloni od sina?
Moram reč da diskusija u kuči ima, najviše oko različite navike moje i njegove obitelji i kako njegovi bi htijeli da podižem moga sina...jel to vezano za te figure?
Hvala

Odg: tigar 6 godina 7 mjeseci ago #8289

• Piksi
  • Piksi's Avatar
  • Platinum Boarder
Pa neznam tigar je moćna životinja i moćan simbol pa ako se odlučite staviti ga negdje u stanu morate biti spremni tu moćnu energiju i podnijeti odnosno nositi. E sad ako stavite tigra na desnu stranu pogledajte onda kako vam stoji lijeva strana tamo bi trebao biti neki zmaj, isto moćan da bude balans ono na desno. Bilo bi dobro najprije riješiti one jednostavnije ali osnovnije stvari pa kad to bude posloženo onda se možete "igrati" B)
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1283
  • Najnoviji član: sasal
  • Ukupno postova: 9265
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 49 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...