Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: Kupovina

Kupovina 7 godina 2 mjeseci ago #7845

Hay ja sam nova ovdije i jako me sve zanima..ali prvo me zanima dali ko zna gdije bi mogla kupiti recimo velikog nasmijanog budu ili najbitnije mandarinske patkice????? Hvala vam
The administrator has disabled public write access.

Odg: Kupovina 7 godina 2 mjeseci ago #7848

• Piksi
  • Piksi's Avatar
  • Platinum Boarder
Pozdrav Karasahilović, pa ovisi kakve trgovine imate u mjestu gdje živiš,obično kineski dućani gift shopovi ili tako nešto B)

Odg: Kupovina 7 godina 2 mjeseci ago #7850

Zivim u Zagrebu ali se nisam još susrela s tim patkicam....
makar kako citam Vasu stranicu sad vise ne znam kaj mi treba kaj ne izgubila sam se totalno...

Odg: Kupovina 7 godina 2 mjeseci ago #7851

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Pozdrav Karasalihović, dobro nam došla :) !

Što se figurica tiče, moje stajalište je da one u biti nisu potrebne ako je lokacija doma i njegova energija uravnotežena i u skladu s ukućanima. Osnove su toliko puta važnije od figurica. To je neko moje osobno stajalište nakon dugogodišnjeg poučavanja tematike. No, kome se sviđa nije na odmet probati. Svi smo mi na početku isprobavali figurice, sličice i ostale dodatke. B)

Odg: Kupovina 7 godina 2 mjeseci ago #7852

Hvala puno na dobrodoslici....

neke stvari su na mijestu sto se tice kuce ali neke nisu

pa sam mislila stim poceti ..u stvari nakon sta sam kod vas sve procitala vise ne znam di bi pocela ...hhhahahaha
pa Vi ste iskusni sta mislite sta je najbitnije srediti u stanu unjeti ili izbaciti????

Odg: Kupovina 7 godina 2 mjeseci ago #7853

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Da, da, događa se :lol: , niste prvi slučaj ;) , zato sam započela sve iznova u najgornjem lijevom meniju. Prvo ću obraditi osnove pa polako redom. Tekstovi u meniju feng shui su već pomalo, za moja shvaćanja, zastarjeli, neke sam pisala još 2006, a od onda sam dosta toga naučila.

Mislim da prvo treba razumjeti što je to feng shui i kako funkcionira, te što je najvažnije (sutra slijedi tekst o tome, bit će na naslovnici) i na što obratiti posebnu pozornost. Onda treba napraviti reda, pobacati sve viškove, počistiti, pa polako krenuti s izmjenama.

U startu se svi oduševe figuricama (nisam ni ja bila drugačija) misleći da će to preko noći donijeti neku korist, ali vremenom svi odustanu od njih u korist istinskog znanja i razumijevanja.

Odg: Kupovina 7 godina 1 mjesec ago #7862

ja sam mislila da imam neko malo znanje citajuci i otisla sam na radionicu ciscenja..tako da sad pocinjem od toga(cim mi malo zatopli jer mi je kuca malo velika)..pa me i to muci
neke stvari sam vec izbacila i poslozila ...
sto se figurica tice znam da niso one nesto bum ali mi rade neku toplinu i sigurnost
I htijela bi nesto jos nauciti jer na proljece krecem u radove tj.radimo novu kupaonu i polako sredujemo gornji kad di ce biti djecja soba i sad postojeca spavaca..
znam da nemrem sve urediti kako treba ali bar jedan dio ili bar boju kupaone da pogodim..mislila sam da ce biti plava ali sad vidim da to i nije bas pametno pa sam se zato malo pogubila
i hvala sto se toliko trudite za nas pocetnike

Odg: Kupovina 7 godina 1 mjesec ago #7897

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Nema na čemu :) .

Iskreno i sama se ovih dana osjećam kao potpuni početnik, jer sam toliko toga shvatila i povezala u zadnjem periodu, da mi se sve čini novo.

Zato za početak neću ništa kategorički tvrditi, pogotovo jer sam i sama pomalo nesigurna u neke stvari obzirom da ih nisam isprobala, ali koliko čitam ovih dana boja možda i nije toliko bitna u čitavoj priči. Točnije, boja bi možda ipak trebala biti stvar osobnog odabira, dok su lokacija, pravci i sektori te pravilni položaji ono što je doista važno.

No ponavljam, kada posložim sve kockice, vidjet će se to u novom meniju.
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 76 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...