Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: moji simboli kupljeni u ri

Odg: moji simboli kupljeni u ri 6 godina 2 dana ago #8762

• Miki
  • Miki's Avatar
  • Expert Boarder
mislim da je dopuštena rezolucija za upload 800x800 piksela i veličina fajla do 500kb.
Stazama don Kihita
The administrator has disabled public write access.

Odg: moji simboli kupljeni u ri 6 godina 2 dana ago #8763

• tomi56
  • tomi56's Avatar
  • Fresh Boarder
ima nesto u tome zasigurno jer ne vjerujem bas da ja sve slucajnost ja kad sam poceo citati o feng shuiu i zanimati se za to ispricao sam majci za to i za figurice kroz 3 dana dotrcala doma moram ti nesto ispricat ona prilikom setnje upozna gospodzu koja uredzuje vrt u feng shui stilu odrzavaju tecajeve i prodaju figurice po simbolicnim cjenama i to sve od moje kuce 100 metara tako da nije mogla vjerovati ni ona a ni ja sad bas dal je to slucajnost ili nije neznam no bilo kako bilo ja sam ih danas kupio pa cu vam znati reci kroz neko vrjeme situaciju samo me muci di postavit kornjace jer mi je bas na sjeveru wc moja soba je na zapadnoj strani od wc a majkina na istocnoj od wc i sada sam u nekoj dilemi di ih postaviti ako neko ima neki prjedlog bio bi zahvalan
feng shui kick ass...

Odg: moji simboli kupljeni u ri 5 godina 11 mjeseci ago #8777

• DRAGICA
  • DRAGICA's Avatar
  • Expert Boarder
Ja već dugo tragam za žabom, nigdje je nema. Zadnje mi je jedna žena nudila iz Njemačke 150kn za žabu visine 5 cm + poštarina. To mi je toooo much. Kao da je od zlata.

Odg: moji simboli kupljeni u ri 5 godina 11 mjeseci ago #8778

• Tanita
  • Tanita's Avatar
  • Fresh Boarder
pa žabe su zapravo i u samoj kini dosta skupe, ak se ne varam ja sam svoju platila negdje oko 25 USD. pamtim da je jedna bila cak 350-380 USD je da je bila negdje oko 20 cm al, šta je da je, too much

Odg: moji simboli kupljeni u ri 5 godina 6 mjeseci ago #8807

• DRAGICA
  • DRAGICA's Avatar
  • Expert Boarder
Naručila sam si inače žabu iz Kine, došla je negdje za 3 tjedna i koštala me cca 75kn (poštarina besplatna), cca 5cm visine. Nigdje u Hrvatskoj je nisam mogla pronaći, imaju sve moguće figurice ali žaba niti za lijek.
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 79 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...