Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: kineski novcici

kineski novcici 9 godina 3 mjeseci ago #886

• szbukvic
  • szbukvic's Avatar
  • Gold Boarder
Hej ho!imam ih 12-3 sam obijesila na JI boravka,a 9 na staklo od ulaznih vrata(zapad)!Nadam se da je to O.K. E sad u kolekciji su mi se nasla jos 2 malo cudna-nemaju rupu u sredini na jednom je s jedne strane Buda a sa druge Pah Kua,na drugom je s jedne strane Jin i Jang, a sa druge zmaj i feniks!Sta mogu s tim nazovi novcicima,mogu li ih negdje za nesto upotrijebiti ili ne? I ako mogu koju stanu! TNX:kiss:
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:kineski novcici 9 godina 3 mjeseci ago #890

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Ova dva "čudna" su talismani. Onaj sa zmajem i feniksom simbolizira brak. A onaj s Buddhom (ako je u pitanju nasmijani Buddha) donosi sreću.

Probaj neke staviti na SZ. Za muža. Da mu ide stvaranje bogatstva ;) . Znaš i sama da im je to prvi prioritet ;) . Onda tek imaju volje i želje za sudjelovanjem u obiteljskim događanjima.

:)

Odgovor:kineski novcici 9 godina 3 mjeseci ago #901

• szbukvic
  • szbukvic's Avatar
  • Gold Boarder
u pravu si! a kakvi su to pah kua novcici? To bih Dori trebala staviti na SI kad joj tu bude soba da joj smanjim negativan utjecaj!I kak uopce s tim stranama svijeta koje su za nju negativne a za nas dobre?:S

Odgovor:kineski novcici 9 godina 3 mjeseci ago #940

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Nisam sigurna da mi je jasno o kakvoj negativnosti na SI govoriš.

A što se košenja povoljnih pravaca tiče, samo paziš da svi, a pogotovo ona, budete okrenuti u svojim povoljnim pravcima kad spavate (na prvom mjestu) i kada sjedite.

Nas četvero smo podijeljeni, ja i mlađi sin smo istočna, a muž i stariji sin su zapadna grupa. Kuća pripada zapadnoj grupi, pa maleni i ja pokušavamo, tj. ja pokušavam za nas oboje B) , da budemo što češće u svojim povoljnim pravcima tijekom dana, a bebač ponekad i spava u svom povoljnom pravcu.

Nije drama B) . Bar ne svaki dan :silly: . Šalim se. Nije bed.

Odg: kineski novcici 7 godina 9 mjeseci ago #6814

• caka
  • caka's Avatar
  • Fresh Boarder
Trebala bih pomoć oko novčića koje sam dobila na poklon. Kako sa obe strane imaju po četri kineska znaka (slova) teško mi je da odredim Yin i Yang stranu. Ono po čemu se strane razlikuju je da jedna sadrži puno tačkica dok je druga glatka. Da li se možda radi o talismanima ?
Unapred hvala na pomoći
Kineski_novcici_1.jpg

Odg: kineski novcici 7 godina 9 mjeseci ago #6818

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Pozdrav Caka, dobro nam došla :) !

:huh: Na žalost nisam baš neki ekspert za kineske novčiće, pa moram priznati da u ovom slučaju ne znam odgovor. Možda netko od članova zna :unsure: ?

Odg: kineski novcici 7 godina 9 mjeseci ago #6852

• caka
  • caka's Avatar
  • Fresh Boarder
Draga Sandra,
hvala na dobrodošlici :)
Srdačan pozdrav ! :)

Odg: kineski novcici 7 godina 9 mjeseci ago #6858

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Pozz Caka :)

Ja se takodjer ne mogu sjetiti gdje sam bila procitala o kineskim novcicima, znam da imaju yin i yang stranu i da jedna strana od te dvije, mislim da yang mora biti okrenuta prema gore u novcaniku, uglavnom posto ja nikako nisam sigurna u ovo sto govorim najbolje da malo progooglas, jer negdje pise sigurno ;))

P.S. Evo tu sam nesto iskopala preuzeto sa str.pravdaskop.ru/fengshui/croatian/Osnovy_fjen_shuj/Bogatstvo.html Sandra nadam se da smijem ovako nesto staviti, ako ne smijem slobodno neka se makne :dry:

Drugi način povećanja novčane uspjeh je korištenje kineskih novčića (kovanice krug sa rupom u trg centru treba imati Yin-a i Jánské strani - na strani Jansky prikazana četiri znaka, a Yina su samo dva). Tri takve kovanice treba vezati crvenu vrpcu tako da se stavi Jansky okrenutom prema gore - tako da aktivira njihov potencijal. Na vrhu moraju biti 4 znaka, a na dnu godinu. Ako je godine 1403-1425, to je vrlo loš novac, jer oni pripadaju nesretno vrijeme.

Svi ostali periodi su prihvatljivi. Najbolji period je 1736-1795. Godine označava uobičajeni brojeve, a ne znakove. Postoje kovanice koje ne ukazuju na godinu. Oni su također prikladni, ali raditi nešto slabiji, jer brojke nisu povezani s pritoka vrijeme. Tri novčića želite povezati s likovima do crvene vrpce, kao što je prikazano na slici ispod. Stavite ove novčiće u svoje povoljne sektoru i oni će vas privući da novac. Samo mjesto je potrebno znakova gore. To je vrlo važno. Također, možete ih staviti u svoju kesu, onda će uvijek biti ispunjen s novcem.

Također, ove kovanice, možete staviti bilo gdje: držati mape sa važne dokumente, ugovore, sporazume, stick to sigurno ili blagajni, staviti na stol, računovođa i distribuciju svih financijskih članovima vašeg poslovanja i mogu se staviti pod otirač unutar trgovina, itd. itd. U Kini, te kovanice lijevo na dnu svojih riže za otpatke i zamijeniti ih uoči svake lunarne nove godine - to običaj simbolizira da je obitelj uvijek će imati novca da kupimo hrane, čak i napraviti obiteljski običaj jamče dobru sreću.
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 79 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...