Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: tronoga zaba

tronoga zaba 3 godina 4 mjeseci ago #9458

• melielena
  • melielena's Avatar
  • Fresh Boarder
lijep pozdrav imam tri tronoge zabe i neznam kako da ih postavim citan na sajtovima i nikako mi nije jasno,znam samo da moraju biti na jugoistocnoj strani,e sad imam problem sto ja na toj strani imam ulazna vrata ali ih nemam kako sakrit jer sam procitala da moraju biti na podu ali na nevidljivom mjestu.dvosjed i trosjed su mi na sjeveroistok,ormar imam cijeli do poda tako da ispod nemogu stavit. i jos pitanje dali te tri zabe moraju biti zajedno ili postavljene po razlicitim mjestima dnevnogboravka.Molim za pomoc. :blush:
The administrator has disabled public write access.

tronoga zaba 8 mjeseci 4 tjedana ago #9485

• bosiljka
  • bosiljka's Avatar
  • Fresh Boarder
ja imam isto pitanje - dobila sam jednu žabu s novčićem u ustima
problem mi je gdje ju postaviti jer ako ju stavim na pod da ne gleda u vrata ulaz/izlaz onda gleda prema otvoru kuhinje a to mi opet nekako izgleda da gleda prema vratima.
dalje, ako je na podu onda je vidljiva a čitam da bi trebala biti zaklonjena od pogleda. za prvu ruku bih ju stavila u manju nisku policu tako da gleda na unutrašnjost dnevene sobe i nije vidljiva ali ne znam smije li biti na polici (makar i niskoj) ili baš mora na pod. a što se strana svijeta tiče, očito da joj je suđen taj neki sjever (pomalo sjeverozapad) jer jednostavno je stan tako raspoređen.

dajte netko savjet molim vas
hvala
The administrator has disabled public write access.

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 53 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...