Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: krasula

Odg: ciklama 8 godina 4 mjeseci ago #6258

• natasa2ss
  • natasa2ss's Avatar
  • Expert Boarder
Sta god daje one su jos zive ali nemam cvetova koji su prelepi!
zato mi je bilo sumnivo!

HVALA ;)
natasa
The administrator has disabled public write access.

Odg: ciklama 8 godina 4 mjeseci ago #6264

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
To je zato što je došlo proljeće (mada kad pogledam kako vani pada kiša i piri vjetar, dođe mi da se zapitam da nije jesen ;) ), a one u toplo doba godine ne cvjetaju, samo po zimi.

Ni moje mi svekrvine nemaju trenutno cvijeta, ali zato tjeraju nove listove, što je po zimi rijetkost, pošto se tada snaga koncentrira na proizvodnju cvijeta.

krasula i posao 8 godina 4 mjeseci ago #6265

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
E da, a da se vratim na prvobitnu temu, krasulu ;) .

Već sam negdje pisala kako se moja osušila prije nego je suprug izgubio posao. Dugo sam tražila po trgovinama za kupiti, ali nekako je nigdje nije bilo, pa onda kao nitko je niti ne uzgaja po kućama, a jasno da valjda svi imaju jednu, barem kod nas je vrlo rasprostranjena, nevezano za feng shui. Jedan jedini zaperak, ma listić samo, bi mi bio dovoljan. Ali nikako da je negdje nađem.

I onda jednog dana idem po sina u vrtić i što vidim, ogromna krasula u predvorju i otkinuta jedna grančica leži pored kalja. Bilo mi je nekako glupo da se "sama poslužim", mislila sam da će je domar ili čistačice zabosti u kalj kod ove velike, no i sutradan je bila tamo, nedirnuta. Sačekala sam još jedan dan, a kada je i dalje tako naočigled ležala sama i žalosna na podu, pitala sam čistačicu može li je posaditi, jer već par dana leži na suhom i bojim se da će se možda i posušiti, ona mi ju je poklonila, jer kaže nije niti primijetila da se otkinula i kako je velika krasula zaista velika, nema potrebe da posadi još i tu grančicu. Tako sam bila sretna :cheer: . I sada imam novu, malu krasulicu, a nakon toga sam dobila još jedan mali zaperak, pa imam dvije :) . Sooooo happy :) !! Čini se da je ili novac i/ili posao na putu!!!

Odg: krasula i posao 8 godina 4 mjeseci ago #6274

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Evo i fotke, nije baš neka, ali se vide :) .
krasulice.jpg

Odg: krasula i posao 8 godina 4 mjeseci ago #6280

• dakiva
  • dakiva's Avatar
  • Moderator
Lijepe i zdrave.

Odg: krasula i posao 8 godina 4 mjeseci ago #6297

• annja
  • annja's Avatar
  • Platinum Boarder
:kiss: odlicno,pocetak je najlepsi ;)

Odg: krasula 8 godina 4 mjeseci ago #6317

• natasa2ss
  • natasa2ss's Avatar
  • Expert Boarder
pljuc,pljuc da ih ne urknemo!Divne su!
natasa

Odg: Feng Shui Crassula 8 godina 1 tjedan ago #6884

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Dodatak, tj. nastavak na priču o neobičnom djelovanju krasule. Ove prve dvije lijepo se drže, mada sporo napreduju. Čini se da je upravo takav i naš poslovni napredak, spor :silly: . No ponekad, kao u priči, kornjača možda prije stigne na cilj nego zec. Pa tako i kod nas, nakon par godina pokušavanja da zadovoljimo sve potrebne uvjete, u prvom redu financijske prirode, započeli smo vlastiti posao. Dan nakon što smo prijavili službeni početak rada, suprug i ja našli smo se u, da ne reklamiram zovimo ga trgovački centar ;) , kad tamo na sniženju dvije krasule, 5kn komad. Jedna je veća i u boljem stanju s puno grančica, a jedna je manja sa samo jednom zdravom stabljikom. Toliko dugo sam ih tražila za kupiti, a sada kada smo počeli raditi one su našle nas. To tumačim kao dobar znak :) , a sve ovo pokazuje da je krasula doista jedna posebna biljka.

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 47 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...