Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: vjetrena zvona

Odg: vjetrena zvona 8 godina 3 mjeseci ago #6537

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Pozz Cree :)) Bas lijepo sto sve to radis, svaka cast :)
The administrator has disabled public write access.

Odg: vjetrena zvona 8 godina 3 mjeseci ago #6538

• cree1
  • cree1's Avatar
  • Junior Boarder
Hvala Mancy i na cestitkama i na podrsci ,Lijep pozdrav!

Odg: vjetrena zvona 7 godina 11 mjeseci ago #7191

• dijana
  • dijana's Avatar
  • Junior Boarder
Na zapadu mi je natkriveni balkon...izbočen. Na zapadu mi je more, dakle voda i to desno od ulaznih vrata (gledajući iznutra prema van). Da li tu treba staviti vjetrena zvona sa sedam cjevčica, da potaknem chi, ili da stavim sa pet cjevčica da neutraliziram chi. Moja grupa je zapadna a broj sam 8.

Odg: vjetrena zvona 7 godina 11 mjeseci ago #7193

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Zašto bi uopće tu stavljala vjetreno zvono? Ako imaš izbočinu na zapadu znači da tu imaš uvećanu energiju, pa ja ne bih dodatno aktivirala.

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7655

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Hello :) Malo sam se zbrckala oko svega, naravno i ja jos ucim o svemu :blush: pa imam pitance, da li mogu vjetrena zvona ove godine na istok, neznam sad trebam li gledati kako metal unistava drvo pa sam mislila mozda mi zvona ublaze onda zutu peticu :blush: i jedino sto mi je sa sest cjevcica a citala sam da na I idu tri :huh: ? Također ne znam kamo bih smjestila fontanu koja mi je na JI zajedno sa biljkom Zamioculas, slika broda sa zlatom mi je također na I, slika Fenixa na J, sliku Mandarisnkih patki sam prebacila u sobu na JZ, i jos ne znam gdje cu sa gorskim kristalom i Tibetnskom zdjelom, naravno i Budu i slonove i zabe imam, cijeli zooloski vrt :DDDDDD :blush: :blush: Judi help :)

www.feng-shui-dom.com/media/kunena/attac...gacy/files/mancy.jpg

i42.tinypic.com/28gxdut.jpg

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7670

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Nisam baš za vjetreno zvono na istoku, jest da je tamo žuta petica, koju bi možda trebalo neutralizirati, ali tamo je i Tai Sui ove godine, a on ne tolerira buku i kretnju, tako da vjetreno zvono može imati suprotan učinak od željenog.

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7680

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Bas sam malo citala iz biljeznice u kojoj sam pisala neke biljeske da kao kako je na J ove godine zuta zvijezda? :blink: :blink: ili je zajedno sa Jupiterom na I ali idem da googlam :laugh: , i ja se jos gubim u svemu ali laganini, Dok na I je Veliki Vojvoda Jupiter i na Z Tri smrti.Kaze, da na SI moze ici vjetreno zvono sa 6 supljih cjevcica, dok na I ta pagoda ili vjetrena zvona sa 5 supljih cjevcica. Na JI kao moze ici okacak sa 6 novcica, na jug bi kao najbolje bilo staviti Wou Loo tko ima, kao protiv bolesti, na SZ ako moze ici fontana za uvecanje bogatstva i prihoda, i na S je ta neka svadljiva ove godine, tu ne znam sto staviti, citala sam kao zmaja ali nisam sigurna. Ja na zalost u WC ne mogu nista tako da mi SZ otpada osim drzati spustenu dasku, ovo ostalo vise nisam pametna, ne bih htjela da mi lijekovi stoje krivo, ali budem i iskoparila vec nesto, draga puno ti hvala :kiss: :kiss: :kiss:

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7689

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Sandra napisao/la:
Nisam baš za vjetreno zvono na istoku, jest da je tamo žuta petica, koju bi možda trebalo neutralizirati, ali tamo je i Tai Sui ove godine, a on ne tolerira buku i kretnju, tako da vjetreno zvono može imati suprotan učinak od željenog.
Ovo mi zvuči zanimljivo, jer baš ovog proljeća planiram i na istoku napraviti vrt, na jugu i zapadu ga već imam, e pa sam mislio na istoku u taj vrt stavit vjetreno s pet cjevčica jer su mi susjedi na toj strani natrpali svačega, malo su neuredni tu i mislio sam neutralizirati, ali sad si nešto mislim da i ne bi tako jer bi mogao zeznut vrt, moguće da će vrt već sam po sebi imati sklad i jačinu i raditi sve što je potrebno pa kroz njega neće negativna energija moći, što ti misliš o ovome?

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 41 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...