Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: vjetrena zvona

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7691

• dijana
  • dijana's Avatar
  • Junior Boarder
Draga Sandra... tko je Tai Sui? I što to znači kad se spoji sa žutom peticom?
The administrator has disabled public write access.

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7695

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Bas radim jedan kao clankic pa da malo bolje pojasnimo tko je tko ;))Mislim da je do sutra mozda cak i prije gotov ;)) Uglavnom, to ti je dosta nepovoljna LZ i nikako ne bi trebali gledati u njegovom pravcu jer donosi obilje nevolja, i treba taj sektor izbjegavati ove godine, znaci nikako en renovirati u ovim podrucjima, i biti okrenut licem prema istoku budem navela tocne stupnjeve pa da znate ;)

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7711

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Hvala Mancy :) .

Nema nikakvog značaje je li Tai Sui spojen sa žutom peticom ili bilo kojom drugom zvijezdom. On je sam po sebi takav da ga se treba čuvati. Zovu ga još i Veliki vojvoda Jupiter (ne pitaj zašto) ili vladar godine, a priroda mu je takva da je izuzetno opasan ako se bude okrenut u njegovom pravcu ili se radi renoviranje, sadnja, orezivanje voćaka ili bilo kakvo kopanje, zidanje, kretanje i bučenje u njegovom sektoru. Ne zauzima čitav sektor već samo 15 stupnjeva nekog sektora, ove godine istoka, no radi predostrožnosti najbolje je izbjegavati čitav istok, kako ga ne bi razljutili. Ako si dovoljno sigurna u točnost svog mjerenja, naravno nema potrebe za pretjeranom predostrožnošću.

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7717

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Sandra napisao/la:
Hvala Mancy :) .

Nema nikakvog značaje je li Tai Sui spojen sa žutom peticom ili bilo kojom drugom zvijezdom. On je sam po sebi takav da ga se treba čuvati. Zovu ga još i Veliki vojvoda Jupiter (ne pitaj zašto) ili vladar godine, a priroda mu je takva da je izuzetno opasan ako se bude okrenut u njegovom pravcu ili se radi renoviranje, sadnja, orezivanje voćaka ili bilo kakvo kopanje, zidanje, kretanje i bučenje u njegovom sektoru. Ne zauzima čitav sektor već samo 15 stupnjeva nekog sektora, ove godine istoka, no radi predostrožnosti najbolje je izbjegavati čitav istok, kako ga ne bi razljutili. Ako si dovoljno sigurna u točnost svog mjerenja, naravno nema potrebe za pretjeranom predostrožnošću.
Hm, ja sam lani počeo raskrčivati prostor za još jedan vrt na istočnoj strani, čak sam ove godine pred nekoliko dana dofurao crnu zemlju i razasuo, kad zatopli planirao sam saditi čak i betonirati staze i cvijetnjak pa ne znam sad ako to nije dobro ove godine raditi, da li da potpuno odustanem ili samo najnužnije obavim i čekam iduću? Ono što trenutno mislim bi bilo samo posaditi neke sitnice ono uobičajeno što ide svake godine u vrtovima, ništa previše novog i ostaviti da raste trava, ne betonirati i finiširati taj vrt nego odgoditi za na godinu

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7720

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Iskreno, nisam se do sada sukobljavala s Tai Suiem, pa ne mogu tvrditi iz iskustva, ali svjedočanstva koja sam čitala na netu su zastrašujuća, od bolesti, automobilskih nesreća, trajnih oštećenja, spontanih pobačaja, smrti djece, horor, totalni horor. Tako da ja na tvom mjestu ne bih ništa više dirala na istoku dok ne prođe godina zeca.

Mene malo plaši to što imam ostavu na istoku kuće u kojoj su mi perilica i sušilica za rublje. Nema šanse da ih pomjerim negdje dalje. A perem doista često.

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7721

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Sandra napisao/la:
Iskreno, nisam se do sada sukobljavala s Tai Suiem, pa ne mogu tvrditi iz iskustva, ali svjedočanstva koja sam čitala na netu su zastrašujuća, od bolesti, automobilskih nesreća, trajnih oštećenja, spontanih pobačaja, smrti djece, horor, totalni horor. Tako da ja na tvom mjestu ne bih ništa više dirala na istoku dok ne prođe godina zeca.

Mene malo plaši to što imam ostavu na istoku kuće u kojoj su mi perilica i sušilica za rublje. Nema šanse da ih pomjerim negdje dalje. A perem doista često.
Hm... a baš sam ženu narajcao na taj vrt, već si je u glavi složila sve što će gdje staviti i sad da joj ja kažem da se ove godine ne radi, bit će veselo, hihihi, ako ona osobno ne pronađe i utamani tog "gospona Feng Shui-a" što joj brani vrt, onda neće nitko :)

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7722

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
:laugh: :laugh:

Odg: vjetrena zvona 7 godina 8 mjeseci ago #7756

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Sandra napisao/la:

Još jedno pitanje vezano za istok, imam u tom sektoru kuće vjetreno zvono s tri cjevčice, ono da malo pojača, što sad u godini zeca da ga ostavim gdje je ili da maknem?

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 49 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...