Welcome, Guest
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: Ogledalo nasuprot ogledalu-kupaonica zidni ormar

Odg: Ogledalo nasuprot ogledalu-kupaonica zidni ormar 7 godina 6 mjeseci ago #7261

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Pozz curke :kiss: :kiss: :woohoo: Ja radim u Indian shopu u Ri pa ako nekoga bude nesto zanimalo imam nekih detalja i za FS npr. vjetrena zvona, statue Buddhe, tronoge zabe, Fu psi, veliki izbor fontana i sl. pa ako nekoga bude nesto vise zanimalo slobodno recite pa mozemo dogovoriti i slanje pouzecem, izlazim Vam u susret :) :) Dapace moze i slikica ako Sandra dozvoli:) Sad nije trenutno neki veliki asortiman ali da se naci svasta :)Puno pozz od mene :kiss: :kiss: :kiss:
The administrator has disabled public write access.

Odg: Ogledalo nasuprot ogledalu-kupaonica zidni ormar 7 godina 6 mjeseci ago #7268

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
To bi bilo super, da staviš slike, dobra ideja..

Odg: Ogledalo nasuprot ogledalu-kupaonica zidni ormar 7 godina 6 mjeseci ago #7270

• DRAGICA
  • DRAGICA's Avatar
  • Expert Boarder
I ja sam zainteresirana, stavi slike, pa ćemo vidjeti.
Odlična ideja :-)

Odg: Ogledalo nasuprot ogledalu-kupaonica zidni ormar 7 godina 6 mjeseci ago #7287

• Mancy
  • Mancy's Avatar
  • Moderator
Dogovoreno :) Cim budem u malo vecoj prilici da uslikam budem Vam stavila :) Nesto vec imam samo moram da iskopam negdje ;) ;)

Ogledalo 4 godina 8 mjeseci ago #9261

• aniram
  • aniram's Avatar
  • Fresh Boarder
Evo i ja sam friška ovdje.
Interesira me dali mi tko može reći vezano uz ogledalo na ulaznim vratima,sa lijeve strane (izvana kada se ulazi prema unutra)Vrata se otvaraju prema unutra.Ulaz-vrata su na sjeveru. Stavila sam biljku ispred ogledala.Pored vrata postoji mali prozor na kojem je isto cvijeće.
Nekako nisam sigurna da je to ispravno.Trebala bi savjet nekog tko se više razumje u to.

Ogledalo 4 godina 8 mjeseci ago #9262

• lila
  • lila's Avatar
  • Moderator
  • Thank you received: 14
Pozdrav,
znaci ogledalo odslikava ako sam dobro razumela SZ deo vaseg prostora?
Prilikom postavke ogledala uvek se rukovodimo onim sta bismo zeleli da nadoknadimo,bilo deo prostora ili da uz njegovu pomoc uvelicamo simboliku elementa i sektora.Ne mogu vam precizno reci da je postavka ok,ali ako nema odbijanja ulazne energije u dom onda je ok :)
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Ogledalo nasuprot ogledalu-kupaonica zidni ormar 4 godina 8 mjeseci ago #9264

• Yass
  • Yass's Avatar
  • Fresh Boarder
Hi, i ja bi trebala pomoć.
Nedavno samo se preselili u novi stan. Stan je mali i pošto je većina večeg namještaja već bila u stanu neke stvari ne možemo mijenati. Ono što me posebno mući je ogromno ogledalo u spavaćoj sobi. Naime spavaća soba je 3,5* 3,5 metra, dakle jako mala. Desno je ugradbeni ormar od poda do stropa koji ima klizna vrata od OGLEDALA! Između kreveta i ormara je prolaz od cca 90 cm.. Nasuprot krevetu je prozor (Na prozor još nisam stavila zavjese). Zaglavlje je naslonjeno na zid koji se naslanja na kupaonu.. Dakle po onom što sam pročitala dosta je nepovoljnih stvari.. No najviše od svega me brine ogledalo.. Kako ga zakamuflirati? Vrata ne možemo mijenjati jer nam to trenutno finacije ne dozvoljavaju. Da li će pomoći ako preko zaljepim neke naljepnice (motive).. No i dalje će se djelovi ogledala vidjeti... Vidjala sam čak i neke plastificirane paravane no nisu u potpunosti zatamnjeni da li bi to možda pomoglo?pošto je od poda do stropa teško mi je stavljat neke plahte jer nemam za što zakačit a i tražim trajnije riješenje... Da li se možda na ogledalo može zaljepiti zidna tapeta? i da li bi se to moglo skinuti.. Pošto ormar nije naš pa ga ne bi htjela uništiti...

šaljem i proizvoljni tlocrt spavaće sobe da vidite kako to izgleda... stranice ormara su tamno smeđe boje, klizna vrata su ogledalo. Krevet je od eko kože bež boje sa velikim uzglavljem... Zidovi su ofarbani u pastelnu nijansu između rozo ljubižačasto sive... ako si možete predočit :) Ujedno da li imate kakav prijedlog što staviti na zidove... Da ne budu potpuno goli i prazni... Inače je iznad kreveta bilo još jedno veliko ogledalo (dakle nasuprot prozora) koje je bilo razlomljeno tj. sastojalo se od nekoliko djelova.... Njega sam odmah torpedirala van! No s ovim velikim ne znam što ću...

Pliz pomagajte!
  • Stranica:
  • 1
  • 2

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 76 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...