Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Planiram smjestiti fontanu u JI sektor

Planiram smjestiti fontanu u JI sektor 7 godina 10 mjeseci ago #7320

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
U trgovini su mi zapele za oko one male kućne fontane, ima ih jako lijepih po cca 200 kn, možda nešto više, ako se dobro sjećam. Planiram jednu staviti u JI sektor, tamo gdje inače držimo cvijeće, to je inače blagovaonica, no pošto je u JI sektoru a ima i dosta mjesta držimo tu dosta cvijeća, ima puno svjetla i dobro se uklapa, ugodno je unutra biti i papati :)
Inače ispod tog ugla kuće ide i podzemna voda pa će možda voda u fontani malo poništiti tu podzemnu.
Sad me zanima trebam li je podignuti na neku policu poput onih za tv ili cvijeće, što stoje same na podu, ako me shvaćate (te inače volim da ih mogu pomicati, nevolim one koje se montiraju u zid)? Zanima me još i kuda je okrenuti? Neće se vidjeti sa ulaznih vrata, ali hoće sa vrata dotične prostorije što i ne bi trebalo biti loše ako sam dobro shvatio.
Inače, žena kad ju je vidjela kako žubori nasmije se i kaže da ako je budemo slušali noću nema šanse da se ne upišamo, haha :) Možda je u pravu, noću je bolje ugasiti, kakva su vaša iskustva :)
The administrator has disabled public write access.

Odg: Planiram smjestiti fontanu u JI sektor 7 godina 10 mjeseci ago #7337

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Mi smo imali jedne godine fontanu na jugoistoku kuće u blagovaonici B) . Zbog nedostatka prostora stajala je na blagovaonskom stolu i zaista je 2djelovala" fenomenalno. Prilike za raditi i zaraditi bilo je na pretek, toliko da se nije moglo držati korak s toliko posla.

Noću smo je isključivali jer je kuća mala i jako se čula u sobama, pa nismo željeli da djeca počnu piškiti u krevete, a i nije baš lako zaspati kad nešto konstantno žubori. Barem je meni bilo tako ;) .

Nakon nekog vremena smo je isključili, suprug je bio premoren i više nije mogao raditi takvim tempom, a djeca, tada još vrlo mali, konstantno su se igrali s njom, premetali kamenčiće, vadili novčiće iz vode, stol je non-stop bio mokar i zapackan. Odgodili smo korištenje fontane dok obojica ne porastu dovoljno da se može dokazati da to nije igračka :silly: .

Odg: Planiram smjestiti fontanu u JI sektor 7 godina 10 mjeseci ago #7346

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Hvala ti na ovom odgovoru, eto meni jedan jak razlog da je što prije nabavim i upotrijebim, e daj samo kaži kuda da je okrenem, ja sam mislio, pošto će biti u uglu da je okrenem prema sredini da gleda nekako prema mom uredu na suprotnoj strani kuće?

Odg: Planiram smjestiti fontanu u JI sektor 7 godina 10 mjeseci ago #7363

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
Zvuči ok. Naša je stajala do zida tako da gleda prema unutrašnjosti doma, nisam išla na to da gleda u bilo čijem povoljnom pravcu, već samo da izbjegnem ulazna vrata i prozor, a da također ne gleda u neki zid koji je jako blizu, već da djeluje kao da čiri energiju po unutrašnjosti kuće.

Odg: Planiram smjestiti fontanu u JI sektor 7 godina 10 mjeseci ago #7371

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Prema sredini doma, upravo sam i ja tako zamislio, hvala ti

Odg: Planiram smjestiti fontanu u JI sektor 7 godina 10 mjeseci ago #7377

• Sandra
  • Sandra's Avatar
  • Administrator
:) Nema na čemu ;) .

Odg: Planiram smjestiti fontanu u JI sektor 7 godina 10 mjeseci ago #7383

• Piksi
  • Piksi's Avatar
  • Platinum Boarder
Možeš tu fontanu lijepo uklopiti u to cvijeće koje imate, to jako lijepo izgleda vrlo je diskretno a efekt je prisutan B)

Odg: Planiram smjestiti fontanu u JI sektor 7 godina 10 mjeseci ago #7386

• JS
  • JS's Avatar
  • Expert Boarder
Da, bit će među cvijećem, ne baš diskretna, radije naglašena, ono da se lijepo vidi

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 40 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...