Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: crvena omotnica

crvena omotnica 7 godina 2 mjeseci ago #8165

Pozdrav svima,
prije par dana naručivala sam preko interneta neke FS figurice. Sve su jako brzo stigle poštom, a među njima i novčići koji su stigli u crvenoj omotnici sa zlatnim slovima u kojoj je bila i crvena narukvica. Zanima me kako najbolje upotrijebiti tu crvenu omotnicu, kamo je staviti, mogu li je nositi sa sobom i kada i u kojim prilikama nositi narukvicu?
Hvala unaprijed :)
The administrator has disabled public write access.

Odg: crvena omotnica 7 godina 2 mjeseci ago #8167

• csnezana
  • csnezana's Avatar
  • Fresh Boarder
Pozdrav tebi painted_lady

Molim te da li bi bila ljubazna da mi objasniš kako si naručila FS figurice (posto do sada nism imala takva iskustva), koja je to stranica. Veoma sam zainteresovana.

Hvala ti unaprijed na odgovoru

Odg: crvena omotnica 7 godina 2 mjeseci ago #8177

• La Ra
  • La Ra's Avatar
  • Junior Boarder
crvena boja privlači sreću. u FS novčići se povežu crvenom vrpcom (obično 8), pa možda je ta narukvica namjenjena tome. djeluje kao talisman za privlačenje sreće, napretka u poslu, a samim time i novaca. možeš je objesiti na radnom prostoru ili je stavit u novčanik.

evo mog iskustva: kupila sam 3 kineska novčića, objesila ih s crvenom vrpcom. dragom se baš sviđaju ti novčići pa si je jednog uzeo i nosi ga na običnoj kožici oko vrata. i u posljednje vrijeme često pronalazi neki novac na putu, te kaže da ga uvijek dočekaju kune sitnog u automatu za kavu :) :side:

e i omotnica... bilo je već na forumu riječ i povezanost crvene omotnice s računima, ali to će ti netko iskusniji o tome (možeš prokopati pa forumu).

Ja ti želim dobrodošlicu :kiss: i nadam se da sam bar malo pomogla

Odg: crvena omotnica 7 godina 2 mjeseci ago #8178

ja obično sve što ne mogu naći u gradu kupujem preko eBaya pa tako i figurice. (www.ebay.com) Tamo možeš sve naći i puno je povoljnije :)
Potrebna ti je kreditna kartica da otvoriš account na Paypallu i registriraš se na eBay i kupuješ :)

Odg: crvena omotnica 7 godina 2 mjeseci ago #8179

Puno ti hvala La Ra :)
Novčiće već nosim u novčaniku, a narukvicu ću još malo isprobati nositi pa ćemo vidjeti :)
čitala sam za račune i crvenu omotnicu ovdje, i to ću sigurno probati, dolaze svaki drugi dan :D

Odg: crvena omotnica 7 godina 2 mjeseci ago #8188

• csnezana
  • csnezana's Avatar
  • Fresh Boarder
Hvala ti na odgovoru.

Trebaće mi kristalna kuglica koju ću objesiti na vrata između terase i kunjinje.

Odg: crvena omotnica 7 godina 2 mjeseci ago #8189

• csnezana
  • csnezana's Avatar
  • Fresh Boarder
:) Ja sam razdvojila plaćene i neplaćene račune, stavila ih u svoj povoljni poravac, stim da su mi neplaćeni bliže prozoru (da bi lakše odletjeli). Sad sam u dilemi koje da stavim u crvenu omotnicu, da li plaćene (da bi i dalje bilo sretno) ili neplaćene da bih uvećala sreću da ih ubrzo platim).

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 77 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...