Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: spavaća soba L oblika na sjeveru

spavaća soba L oblika na sjeveru 7 godina 5 mjeseci ago #8192

• dada5
  • dada5's Avatar
  • Fresh Boarder
hello!!! ja sam potpuno nova ovdje, i mada feng shui proučavam već duže vrijeme (godinama) sada preuređujem stan, i sve je u redu osim spavaće sobe...želim je cijelu preokrenuti, neke ormare sam izbacila, htjela bih lijepi kozmetički stolić sa velikim ogledalom (bez obzira što nisu dobra u spavačoj sobi, obožavam ogledala)...moj trenutni položaj namještaja u sobi izgleda više manje kao na tlocrtu, i kao što se može vidjeti, ima tu par problema (vrata nasuprot vratima, krevet ispod prozora, jedna strana kreveta je gotovo potpuno do zida, sam L oblik sobe....). Za sada taj L oblik na neki način ispravljaju ormari koji ga "popunjavaju", međutim ja i dečko razmišljamo o premještanju tih ormara na JZ zid sobe (tu su se donedavno nalazili ormari koje smo izbacili), i njegova je ideja da u tu "udubinu" stavimo krevet...ja nisam sigurna, uopće ne vidim neko stvarno dobro rješenje, pa sam eto odlučila upitati nekog stručnijeg od mene...hvala vam puno puno unaprijed :kiss:

p.s. skoro sam zaboravila...moj kua broj je 3 (istok), od dečka 2 (zapad)...kutevi kuće su usmjereni prema stranama svijeta, tako da kut u kojem se nalazi soba je na sjeveru...još jednom hvala
spavaa_soba.png
The administrator has disabled public write access.

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 15 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...