Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ulazna vrata nasuprot stubišta i vrata podruma

ulazna vrata nasuprot stubišta i vrata podruma 6 godina 7 mjeseci ago #8608

• panta_rhei
  • panta_rhei's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Thank you received: 1
Pozdrav!

Prije nego postavim pitanje samo sam htjela reći kako je ovaj sajt stvarno odličan, pregledan i koncizan, i kako je super to što jedni drugima pomažete povećati kvalitetu življenja.. :)

Daklem, ja sam s proučavanjem feng shuija tek počela, pa imam xy pitanja i nedoumica.
Prvo je situacija sa ulaznim vratima. Ona su na jugoistoku, ako sam ja točno definirala smjerove.
Kad se ulazi u kuću, ulazi se u prostran (po meni i prevelik) hodnik, iz kojeg se dalje stubištem penje prema toaletu, radnoj i dnevnoj sobi.
Ali sama ulazna vrata direktno gledaju na stubište prema dolje i vrata podruma. Pretpostavljam da to baš nije najpovoljnija situacija. Da li bi mi mogli pomoći koje lijekove i/ ili aktivatore tu mogu koristiti?

Hvala unaprijed!
The administrator has disabled public write access.
The following user(s) said Thank You: Jeca72

ulazna vrata nasuprot stubišta i vrata podruma 4 godina 3 mjeseci ago #9403

• Jeca72
  • Jeca72's Avatar
  • Fresh Boarder
Da li neko uopste odgovara na ova postavljena pitanja? Ako dobro vidim ovo pitanje je postavljeno pre 3 godine i nema odgovora. A ja imam isti problem, pa ne znam mogu li da ocekujem odgovor. Moja ulazna vrata se nalaze bas naspram stepenista koja idu na dole. A cula sam da to ne valja. I sada me zanima koje lekove mogu koristiti ako je to nepovoljno? Molim vas za neki odgovor, to mi je bas vazno. Mislim da ima veze sa novcem i da nam novac odlazi neverovatnom brzinom iz kuce... Pomagajte!!!!!!
The administrator has disabled public write access.

Korisnici na karti

Forum statistika

• Ukupno korisnika: 1290
  • Najnoviji član: dragan
  • Ukupno postova: 9266
  • Ukupno tema: 595
  • Ukupno Sekcija: 5
  • Ukupno kategorija: 35
  • Danas otvoreno: 0
  • Jučer otvoreno: 0
  • Danas odgovoreno: 0
  • Jučer odgovoreno: 0

Pratite nas na fejsu

Prijava u forum

Imamo 63 gostiju i nema članova online

Prijava - odjava

Pogodnost registracije i logiranja je da nestaju oglasi iz članaka, otvaraju se linkovi za crtanje tlocrta u vektorskom alatu i naravno možete pisati u forumu...